Prijava

kako ga ne smori da bljuje vatru 300 sati jebote, pa koliko mu plaćaju

ode mi na dno stranice post...neće moći

Dzankee

mušaši, koliko ga je koštao tumoroulend da vidim moguli skupiti te pare do sledeće godine pozz

mušaši, koliko ga je koštao tumoroulend da vidim moguli skupiti te pare do sledeće godine pozz

Belgijanac je... kosta ga maaaaaaaaalko drugacije od nas

Karta i smeštaj ga koštaju isto, na njegove troškove treba ubaciti samo troškove prevoza ne?

eo pitao sam ga za kartu, kamp, hranu i pice

Pitaj ga za karte. I rezervaciju, kako već ide. A kontam da je uzeo šator (što se meni ne sviđa). Nego ovi naši drkaju na jebeni Exit, jebo ih Exit, da ne pričaju ni o čemu drugom.

hey, normal price is i think 180 EURO for three days. Camp is i think 25 EURO and drinks are EURO. The big problem is to get a ticket. There are more than 1.3 million request for not more than 60.000 tickets each day( most people tale a combi-ticket.)

hey, normal price is i think 180 EURO for three days. Camp is i think 25 EURO and drinks are EURO. The big problem is to get a ticket. There are more than 1.3 million request for not more than 60.000 tickets each day( most people tale a combi-ticket.)

Fala mus, nisu preterane karte, kapirao sam da je toliko i isprva. Ali opet nikom se ne isplati da ode na jedan dan, a vidim kolika je jebada doći do karata.
Nije da sam planirao da idem ove godine (a i s kime, možda 1% ortaka sluša ovu muziku), nego me interesuje, biće nekad...valjda... :)

SMARA ČOVEKA IZ TURISTIČKE ORGANIZACIJE POLA SATA DA MU OBJAŠNJAVA KOJE SVE POVOLJNOSTI DOBIJA EVENTUALNIM LETOVANJEM PREKO NJIHOVE AGENCIJE
http://s4.postimg.org/o8c98fta5/Kerefest.jpg
E FALA TI, AL' MENI KUM IMA KAMP PRIKOLICU PA ĆU S NJIM U SUTOMORE HE HE

Треба отић на ово, тј овде је највећи проблем да забодеш карте. Превоз опуштрно визер за 60-80е повратна, и тамо да се кампује. После продужиш пар данс за амстердам и ето фул провода. Све би могло да се уради за испод 500 јура лаганезе

Но што се тиче карте, претешко ну је набости. Сестра ми прича каже да они раде тако што имају фазон по пет сома евра на картици и онда се скупи њих десет са десет различитих картица и покушавају да рифрешују сајт и да пазаре карте за све њих. И каже деси им се некад да нико од њених 20 другсра не успе да забоде те ксрте :(

Ma sta kamp, ovaj fazon :)))
http://www.dodaj.rs/f/1Z/DN/1p3pd5Rn/117817391020556192205973.jpg
iskreno...konatam da narednih godina ako budem imao sta para i hteo ici, ovaj moj belgijanac se koliko mi se cini vec nekako ucackao u celu pricu... kaci slike vec danima oko pripreme... tako se i za exit bio nekako ucackao pa organizovao belgijance i valjao karte tamo