Вукајлија 2в2 лига; њу ејџ едишн

  1. zasluzena pobeda hvala svima pozz

  2. Nije stiglo da pokaže produžetak bukvalno su stotinke u pitanju, ali je 5 bilo na satu i to je kraj meča.

  3. http://www.haxballtube.com/watch/94e367911f pogle ovde iste stotinke kad stavi na 5:00 svira kraj, kraj je tacno na 5:00 odnosno pre gola pozz

  4. Evo pregledah i snimak. Neregularan je gol.

  5. Igrajte novu tekmu na zlatan gol i ćao

  6. brate da je u 05:01 postignut gol ne bi se ljutio, ovako je cist gol

  7. 15 golova za sada, pozz

  8. brate ako ovo ispadne neregularan gol, kontam da bi trebalo da proslavite kuci zurku da napravite onako nekog dj da dovedete jer vam je X previse, niste zasluzili uopce pozz

  9. st, sa kim igramo dalje_

  10. pa znas kad igras rendom haks pa kad ga das stotinku posle kraja pa nikad ne prizna

  11. nije izbacilo overtime tako da je gol brt

  12. tebra imali ste 3-0 u drugoj, zasluzili smo i pobedu pozz
    uzeti sada pljugu da se smirim cu

  13. Nije go, vidi se da je bilo već 5 00 a lopta nije prešla, pauzirajte i videćete

  14. Ja sam odmah i ponudio produžetak ako hoće al' Dž neće. A ne znam ja ko je vodio tri razlike pa primio tri i prso na saigrača.

  15. daj da glasamo ... tj ne mi nego likovi iz ostalih ekipa

  16. mi teramo u svoju korist vi u svoju logichno

  17. Logično.
    Eto, već dvojica kažu da nije gol. (novac će vam biti isplaćen po dogovoru)

  18. Predlazem da laki presudi, ali jednostavno je: Da je rezultat bio recimo 1:0 i da si sutnuo igrica bi svirala kraj pre nego sto bi lopta usla u gol, ne bi bio priznat. To sto igrica ide automatski u overtajm ako je nereseno je druga stvar. Gol je neregularan.

  19. dz bolje poradi na skrhanim odnosima sa stecom pozz
    leri cestitam na iksu lolo

  20. Shta dobijate ako glasate za to da je GOL

    - konzervu pasulja
    - 2000RSD u gotovom
    - radno mesto
    - ektar zemlje
    - vaucer za ideu od 10.000RSD

    nastavice se pozzz

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.