Prijava

mogao bih i ja da igram. nek se javi neko ko nema tim da pregovaramo oko transfera

Da bi nam liga bila interesnatnija, ako hoćete, možete da napravite dreseve za svoje timove http://haxcolors.herokuapp.com.

a da se skupimo jedan dan i da isheklamo po dzemper u bojama tima i da ih nosimo dok igramo?

Evo spisak slobodnih agenata za sada:

1. aleksandarkg
2. Maggot
3. cornelije
4. dusan1001
5. janpi
6. sijalica

Svi ovi ljudovi hoće da igraju ali nemaju s kim, pa spanđajte se nekako jebemu mater!!1

Još jedan nam fali da imamo ligu od 8 timova. Po onome juče, kvalitetniji smo od JSL, a bogami i od Alsvenskan lige.

Kurac još jedan, nemamo ni za 7 timova, vidiš da ne mogu da se sastave ovi nikako.

ja cekam da se javi aleksandarkg, ako on ne bude htio uzecu jednog od ovih ostalih

ja veceras ne mogu da igram, tu sam od sutra, da znate da ne krecete bez mene lololo.

ja veceras i u petak ne mogu

Imamo petoricu fri ejdženta plus i sijalica oće i to je 6. Nek se izdele u 3 tima i kraj. Makar random napravi predloge tih timova, pa ako oće. Inače, oćemo da snimamo tekme, koji će termini biti?

kontam da bi nam svima odg termini navece oko ponoci, tad su svi slobodni, osim mene, radim nocnu u lokalu 2 puta sedmicno razlicitim danima, ali mogli bi da se dog, samo cekam da mi se javi coa za tim

Između 23h i 00h onda

Па пазите, сад је среда, дајмо времена до петка да се пријаве тимови, а онда крећемо лигу. Не мора да буде одређен термин како се ко договори, и не мора редом да се игра, играш ко је ту, само се напише овде у теми који је резултат и ако оћете можете и да снимите меч и поставите га овде. Ја онда то унесем у табелу и први пост. Наравно, нема оно, е ајде реванш трт мрт, кад се одигра одигра се, прелазиш на другог.

Može prijava do petka u 23:00, i tada kreće liga.

Meni je svejedno s kim igram, osvajamo garant

Obavezno da se snimaju mečevi!

kad krecemo, veceras? mecevi se snimaju naravno KAKONEBIH BILO namestanja

janosh

larry pusti mi tvoj broj tekuceg u pvt pozz

Evo odmah, uplata u CHF ako je moguće pozz