Prijava

Tražih temu, al' ne nađoh.
Elem, veoma slabo razvijen sport kod nas. U Bosni svega par klubova
Gdje nabaviti dobru opremu, a povoljno? Utisci? Ima li neko da već trenira?
U ponedjeljak idem na prvi trening, oduvijek sam htio trenirati ali nažalost u mom gradu nije bilo kluba.

Ja sam bio veliki prospekt, trebao sam na draft da idem, ali sjebah koleno jebg.

Ja sam jednom preletao preko kanala, brate smarao sam se samo tako, bilo neko šugavo vreme, svaki čas kiša, e pa tad, tad, preletim na sekund i preko ESPN-a, i zamisli-vidim!

mnogo ortaka iz kraja je igralo u vukovima i odvaljivali su sve...i to nehumano svakoga,timovi u regionu su smatrali uspehom ako od njih izgube nehavaricno mnogo...sad igraju po nemackama i to,ovde nisu ih placali nista lolo...davali im samo meso i to da bi bolje igrali xd
isao sam da ih gledam na adi nekoliko puta i nisam razumeo ona pravila uopste...ne kapiram pravila igre nikako..samo ljuti semafor

mnogo ortaka iz kraja je igralo u vukovima i odvaljivali su sve...i to nehumano svakoga,timovi u regionu su smatrali uspehom ako od njih izgube nehavaricno mnogo...sad igraju po nemackama i to,ovde nisu ih placali nista lolo...davali im samo meso i to da bi bolje igrali xd
isao sam da ih gledam na adi nekoliko puta i nisam razumeo ona pravila uopste...ne kapiram pravila igre nikako..samo ljuti semafor

Da, baš sam pričao sa članovima odavde iz Sarajeva, zaključak je da vukovi iz BGa jebu. Ima ta neka liga jebije k'o balkanska. Hrvatska, BiH, Srbija, Mađarska, Slovenija..
Haha, a pravila jesu malo neobična al' strašan sport.

Meni do jsja sport, trenirao bih ga kada bi imao u ks, ali ima samo ragbi usrsni.
Pozz

meni ovi kazu da je razlika izmedju af i ragbija ko izmedju basketa i rukometa,a meni igleda isto samo je razlika u kacigama i nekacigama

Fin je sport, timski. I da, nema bas velike veze sa ragbijem.

Nema velike, ali je razlika. Razlika je između AFa u Americi i u evropskoj ligi čak

Zna li neko kol'ko je oprema otprilike?

Odličan sport, pratim redovno svaku sezonu NFL-a. Odlična taktička igra, samo fudbalske seljačine ne shvataju čar ovog sporta. I da, odličnih atleta ima, da se useru ovim fudbalerima u usta, pogotovo onim padavičarima.

Uopšte ne izgleda teško toliko kada gledaš profesionalce u NFLu kako to rade. Kada gledaš ove slabije lige, ili recimo liga Vukovi BG Spartans Sarajevo Zagreb Patriots itd.. skontaš kol'ko je "šah"
10 jardi ne mo'š da osvojiš tako lako, a kamoli tačdaun

Ol, i lopta je drugacija (iako lice) i oprema i pravila i teren..

obe lopte dzela umace u kazan

Bio sam više puta na Adi da gledam Vukove, i gledao sam oba njihova meča krajem Jula na stadionu Voždovca.

Sport Klub planira da prenosi ovu sezonu NFL-a, nadam se i buduće. Taman da imam nešto da gledam ujutru pre spavanja. Komentatori su ona dvojica što prenose F1, nadam se da neće odbiti nekog od ovog sporta, meni lično ne smetaju.

Sećam se kako smo moj ćale i ja gledali NFL još onomad na 3K.
Gleda li još iko ili je ova tema osuđena na propast?

kakvi su vukovi sad jel i dalje sve urnishu ko ranije?...otkad ovi moji ne igraju uopste nisam upucen

Vukovi i Veprovi iz KG su kao Zvezda i Partizan i dominiraju u domaćem šampionatu. Ali za razliku, umeju da odigraju VRLO DOBRU međunarodnu utakmicu. Mada, protiv onih skandinavaca se videlo da može tu još bolje. S tim da bi ih bilo koji NFL klub oprao...

S tim da bi ih bilo koji NFL klub oprao...

pa naravno da bi jbg...

Gleda li iko sada kako fejluju napadi ekipe SF i Minesote u međusobnom sustretu?

Vukovi su skoro igrali finale lige šampiona protiv nekog kluba iz Londona. Izgubili su...