Prijava

Kad ne rade od kuće ko ih jebe

šta znam, ako mora nešto da se menja, ja imam jednu ideju, samo ne znam koliko je izvodljivo, prilično je... kako bih rekla... out there... elem, možda bismo mogli i da radimo nešto u životu, msm, ono, kao RL, umesto što visimo ovde ko džigerice i kenjamo kako je vukajlija postala sranje, a? (a kad kažem "mi", mislim "vi" jer mene boli đoka za vukajliju....)

toliko od mene. poz.

Kad bi lemajka i ostale vukajlijasice pristale da pokazuju grudni kos na vukajilji, to bi privuklo dosta novih posjetilaca i vreatilo neke stare. Samo je sjetimo kako je Dzoplinka podigla aktivnost na sajtu...slucajnost nebireko...

Biće bolje 2016. na sajtu, šta se brinete, očas posla to prođe, heeeej.

Dzoplinka je fuj.

Da,da dobra ideja.Kaizen da uvede specijalnog ktitora koji bi omogućavao lajv striming hoćnih vukajlijašica u negližeu.Zvao bi se "klitor".Kako se toga niko do sada nije setio

Samo sisa vukajliju spašava kake kurac vinjete i sranja

да се врати ктитор (може бити и клитор хвала душане1001) налог да има ко да брише дефиниције ја не могу више издржати јама прељева. шалим се не читам ништа не знам ни што долазим овде ваљда зато што сам дебил да то је

degeni prave postere

jebo ti degen tetku lololo
a za govor za DV napravi vines ;)

Ne može govor u 7 sekundi da stane lololo

3 STRANE NIGDE PREDLOGA!!!

Predlazem da jedan dan mogu samo da se citaju i pisu definicije, drugi dan radi samo forum a treci dan radi samo cet kafana.

Cekaonicu ugasiti a posteri i pokretni posteri da rade samo u vreme lige sampiona, evropskog i svetskog prvenstva.

treba da se setite uvek da je ovo sajt za zajebanciju i zanimljivosti,a da nekome u prvom planu bude ostavljanje nekog utiska i poziranje je jako pogresno i smara...a imam utisak za vecinu ljudi da je ovde da pozira i sranja...

dovedite sto vse zena na sajt da ih vredjamo

rasterali smo ih sve, mada moram da priznam da mi nedostaje da dodje neka zeljna paznje i komplimenata, pa da se suoci sa surovom realnoscu kad joj kazemo da je najobicniji prosek od ribe i da se spusti na zemlju inace cemo je krvavim pesnicama izudarati po celom telu

dok ste dzoplinki delili komplimente i cepili joj se,ja i pez smo je tretirali ko robinju i urnisavali je i naravo volela nas je vise nego vas,haa