Prijava

Vidi Dio, ukratko.

Jednom mesecno na pet adresa dobijam papir koji mogu da iskesiram (kao ček neki). Svaki papir vredi 5k dinara i svaki ja nosim da se iskesira. Mogu ga iskesirati na 100ak mesta u Vojvodini. E sad, ponekad se desi da posalju dupli taj cek, preretko doduse, ali se desavalo. Uspeo sam da unovcim 2 ista, niko mi rec nije rekao. Naravno, unovcio sam ih na 2 razlicita mesta.
E sad, ja bih pomocu tog pecata mogao samo malo da ''povecam procenat'' duplih cekova.

Oni što izvode gluposti u Knez Mihajlovoj odlično zaradjuju.

Pa povećaj.

Kontam da će te jednom uhvatiti, i da će (ako je državna firma) tražiti samo da vratiš razliku, ako je privatna ganjaće te više.

Nisam razmišljao o tome, ono, al nije nešto da sam oduševljen idejom.

hahah papet gospodar ideja za pravljenje keša

znam čak lika koj se oženio 8 puta za nekih 10-12 godina, nigde nije radio samo od toga živeo

udavio sam se na ovo

ovo je skrinšot iz filma 'uhvati me ako možeš' sa leonardom dikapriom u glavnoj ulozi

u filmu se radi o svemu i svačemu vezanom za hartije od vrednosti, a umešana je i policija

9/10 i preporuka

hahah nikolase isto sma pomislio

sve moje njeno je
da odem vreme je
a molices me sve do
kraja sveta

jer znam kad probudis
se sam
ti zaplakaces na mojoj
strani kreveta

Večeras ću vam prezentovati jednu odličnu ideju.

Ajd pls otvori novu temu da zaokružimo na 15 dana XD

Ma šta ti da zaokružuješ, nego si se slizao sa kosmopolitom zbog povlastica na sajtu vukajlija.com.

Moć na internetu ahahahahahhahAHAHAHHAHAHAahahahha

Inače kosmopolita najsujetniji moderator ikada i debeli me je banovao tek kad sam mu majku krvavu opsovao, a ona me napada zbog toga što se sa direktorom pokačila nešto u RL, on nje sam čuo jednu, a od direktora drugu priču itd.
Ima nas 16 na sajtu i ti neku moć pokazuješ? Ahahahahahaha

Ajde stavi na sebe lažnu kajlu od 350 dinara i idi kruži skuterom po Mladenovcu pls.

Uf. Usra me sada.
Otvori temu ti i lagano sve.

Logično da neću da otvorim temu dok su zulumćari tu. I naš je narod bio miran pod Turcima sve do ustanka.

Kad će eru biti odbanovan? Kad će Toma biti odbanovana?

shvercujjte cigar u hrvatsku dok nije poskupeo