Prijava

S
T
R
I
CТРИЦ

Mogao bi da ostavis taj staracki defanzivni humor po strani i da malo i covjek budes.

Misliš da je moj post bio pokušaj humora? Grešiš.

Da su autor teme i još poneki ljudi utrošili svo vreme koje su proveli pominjući daunovce u nešto kreativno, ko zna gde bi vukajlija bila. Toliko od mene.

ΤΙ ΒΟΛΙΨ ΝΩ Α ΤΕΒΕ ΙΑ Ο ΔΑ ΛΙ ΤΟΟ ΟΝΑ ΣΝΑ

A Bruce, radi sujeta?

Pomazes li drugima da guraju kamen?

To je dobar status za fb, sigurno si imao mnogo lajkova. Poluintelektualci, najgora sorta.

Bruce
Mogao bi da ostavis taj staracki defanzivni humor po strani i da malo i covjek budes.

Misliš da je moj post bio pokušaj humora? Grešiš.

Ipak, nisi ti Čkalja da budeš smešan kad te neko pogleda.

A Bruce, radi sujeta?

Pomazes li drugima da guraju kamen?

To je dobar status za fb, sigurno si imao mnogo lajkova. Poluintelektualci, najgora sorta.

Koji si ti Braun ccc

Zato što smo mi okoreli pankeri u duši i srcu i vas emotivnih nam je pun ku....zajebao sam modove

Zato što smo mi okoreli pankeri u duši i srcu

okoreli pankeri

H A O S
A
O
S

A Bruce, radi sujeta?
Pomazes li drugima da guraju kamen?

To je dobar status za fb, sigurno si imao mnogo lajkova. Poluintelektualci, najgora sorta.

http://www.tarzanija.com/wp-content/uploads/2014/10/380_481.jpg

To je dobar status za fb, sigurno si imao mnogo lajkova.

Nije bio status na FB, barem ne na mojoj stranici. Da, pomažem drugima da guraju kamen, nisam tako vispren i inteligentan kao ti da me boli kurac za ceo svet i da sam sebi najvažniji.

I ne, nisam ni polu ni ceo intelektualac, to ostavljam vama čije obrazovanje prevazilazi inteligenciju.

DELIJE VUKAJLIJA DA OBJAVE TAJ STATUS!

Nije bio status na FB, barem ne na mojoj stranici.

Jel to imašanicu?
Jesi li raspoložen za uzajamnu reklamu sa stranicom DELIJE VUKAJLIJA?

Slažem se da nije u redu porediti bolesne ljude sa paninarom i njegovim idiot-sledbenicima

Eru Ilúvatar
Kolfild: ja sam IN-TE-LE-KTU-A-LAC

EVE JOŠ JEDAN PANKER

Kolfild,
Nije kul što to činiš. Jednostavno se odjavi na neko vreme i rešen problem.

Nemam Rasni, to je moj profil, admin sam na još tri ali ništa ne radim tamo. FB koristim za pisanje onim ljudima koji vole da čitaju.

Nije bio status na FB, barem ne na mojoj stranici. Da, pomažem drugima da guraju kamen, nisam tako vispren i inteligentan kao ti da me boli kurac za ceo svet i da sam sebi najvažniji.

I ne, nisam ni polu ni ceo intelektualac, to ostavljam vama čije obrazovanje prevazilazi inteligenciju.

Kakva klasika. Da, to je to, to sam mislio. I sta je ocekivati od drugih kad neko ko umije da sastavi dvije recenice ovako izlazava misli.

(Ne, ne pomazes drugima da guraju kamen.)

Bruce
Nemam Rasni, to je moj profil, admin sam na još tri ali ništa ne radim tamo. FB koristim za pisanje onim ljudima koji vole da čitaju.

Opušteno bruse, ne nasedaj na pprovokacije ovih koji su pročitali 3000 knjiga više od nas