Prijava

Opušteno bruse, ne nasedaj na pprovokacije ovih koji su pročitali 3000 knjiga više od nas

Njah, misli čovek da će dobiti ban pa da može da kuka sa duplog. Džaba, i dalje je uvredljiva tema.

Kako ne volim ove što glume pametnjakoviće na fejsbukovima i vukajlijama.

A kad ukrstiš moždane vijuge sa njima klikaju odjavu brzinom svjetlosne godine.

Podrzavam prijedor, sve ih rasterati, samo Rasnog ostaviti, da pokazemo da smo tolerantni.

Njah, misli čovek da će dobiti ban pa da može da kuka sa duplog. Džaba, i dalje je uvredljiva tema.

Ako 'oces da me naljutis, uspijeva ti.

Samo sto sam ja odavno ljut na tebe, tako da ti ovo nije neki uspjeh.

Neka samo ostane post koji kazuje da nekome smeta vrijedjanje osoba koje ne mogu da se brane i zbog stvari zbog kojih je apsurdno misliti da treba da ih se srame.

KOLFILDE ti da si neki kurac ovde imao bi nick SPRINGFILD, i grad u simpsonima bi se zvao po tvom nicku. ĆAO POZZZZ, DAUNOVSKA ČAST JE ODBRANJENA!

KOLFILDE POBEDJEN SI!

A kad ukrstiš moždane vijuge sa njima klikaju odjavu brzinom svjetlosne godine.

Ti kad bi ukrstio vijuge s nekim, pregorela bi ti ta licna sto ti drzi usi da ne otpadnu.

Kolfilde, šta tebi tačno smeta i ko ti sve tačno smeta? Reci slobodno, navedi imena. Predloži kako da se reši situacija.

Samo sto sam ja odavno ljut na tebe, tako da ti ovo nije neki uspjeh.

A, to je znači. Onda nemam šta da brinem, neću te nasekirati.

Ovde će dobro da dodje jedan:

S
T
R
I
C

Ti kad bi ukrstio vijuge s nekim, pregorela bi ti ta licna sto ti drzi usi da ne otpadnu.

http://www.tarzanija.com/wp-content/uploads/2014/10/380_481.jpg

Jericho
Ti kad bi ukrstio vijuge s nekim, pregorela bi ti ta licna sto ti drzi usi da ne otpadnu.

Sad sam preumoran da sa tobom vodim debatu. Pa ću da se vodim onom narodnom jer sam čovek iz naroda, koja kaže ''Pametniji popušta''.
E sad pošto si ti neka vrsta zida, armirane vrste koji ni razorni zemljotres ne može da obori, a ja nemam neku potrebu da lupam glavom u taj isti i da prosipam sivu masu u svojoj lobanji i ako sam iz bosne.

Pozz iz Prijedora :)

Sad sam preumoran da sa tobom vodim debatu. Pa ću da se vodim onom narodnom jer sam čovek iz naroda, koja kaže ''Pametniji popušta''.
E sad pošto si ti neka vrsta zida, armirane vrste koji ni razorni zemljotres ne može da obori, a ja nemam neku potrebu da lupam glavom u taj isti i da prosipam sivu masu u svojoj lobanji i ako sam iz bosne.

KAKAV SI TI LIK... JESI LI TI UOPŠTE REALAN?

Ciklon
Kolfilde, šta tebi tačno smeta i ko ti sve tačno smeta? Reci slobodno, navedi imena. Predloži kako da se reši situacija.

Smeta mi nazivanje ljudi daunovcima u uvredljivom kontekstu. Morao bih da trazim rijeci duze da bih to opisao kako zelim i kako to i jeste.

Sto se tice imena (nickova): Bilo ih je previse da bih vodio evidenciju. Maltene svako svakog proziva da je daun po forumu. Nema potrebe da se vracam nazad i da trazim i linkujem postove (svi znamo da ih ima i da ne izmisljam).

Ne predlazem da se sankcionisu ti koji su se time koristili do sad vec predlazem da se povede racuna o tome ubuduce.

Govorim , dakle postojim.

Smeta mi nazivanje ljudi daunovcima u uvredljivom kontekstu. Morao bih da trazim rijeci duze da bih to opisao kako zelim i kako to i jeste.

Sto se tice imena (nickova): Bilo ih je previse da bih vodio evidenciju. Maltene svako svakog proziva da je daun po forumu. Nema potrebe da se vracam nazad i da trazim i linkujem postove (svi znamo da ih ima i da ne izmisljam).

Ne predlazem da se sankcionisu ti koji su se time koristili do sad vec predlazem da se povede racuna o tome ubuduce.

Potpisujem. Dok sam skontao šta hoće. Pogotovo zabraniti likovim da pitaju kako napreduje tvoj rak.

Smeta mi nazivanje ljudi daunovcima u uvredljivom kontekstu. Morao bih da trazim rijeci duze da bih to opisao kako zelim i kako to i jeste.

Sto se tice imena (nickova): Bilo ih je previse da bih vodio evidenciju. Maltene svako svakog proziva da je daun po forumu. Nema potrebe da se vracam nazad i da trazim i linkujem postove (svi znamo da ih ima i da ne izmisljam).

Ne predlazem da se sankcionisu ti koji su se time koristili do sad vec predlazem da se povede racuna o tome ubuduce.

Mislim da je čovek objasnio, nisam u početku shvatio šta je poenta.

MOŽE LOCK.