Prijava

Rasni kad si ti minirao temu o Evoluciji to je bilo ok jeri? Mogao si da vređaš naše rođake majmune bez problena? Vidiš li da ljudi koji vode računa o svojoj reputaciji na sajtu izbegavaju konflikt sa tobom jer ih vučeš na svoj nivo i hoćeš da pretupaš na iskustvo? Evo sad će neko pomisliti da sam i ja dijabola jer se raspravljam s' tobom!

Pa ove fazončije iz kafane dolaze na čet radi relaksacije.

Jedan autor je rekao ''NAMA JE VUKAJLIJA KAO ISPUŠNI VENTIL''. Njegov identitet neću da otkrivam i ovako ga puno pominjete.

CITITA pazi, ono što ti radiš na forumu sa Zvezdom, Jug sa Partizanom, i glupim prozivkama ti je ekvivalent tim glupostima u čekaonici. Izvuci se, pa da ti oprostimo tvoju ružnu prošlost. TATIC

Jel ti misliš da smo mi ozbiljni?
Aj odo sad stvarno.

Pa nisu ni oni na čekaonici ozbiljni pa izlivaju đubar po sajtu.

Rasni kad si ti minirao temu o Evoluciji to je bilo ok jeri? Mogao si da vređaš naše rođake majmune bez problena? Vidiš li da ljudi koji vode računa o svojoj reputaciji na sajtu izbegavaju konflikt sa tobom jer ih vučeš na svoj nivo i hoćeš da pretupaš na iskustvo? Evo sad će neko pomisliti da sam i ja dijabola jer se raspravljam s' tobom!

Lol i dalje nisi prežalio tu temu ahaha
Trebaš upoznati Lejlu. Poslaću ti pvt.

zato i kažem da dolaze da se istresu, i da izbace sranje iz sebe.

Šta kao u kafani sve tesla do ajnštajna?!!

ne, samo nemaju toliko trule fazone i tako loš način izbacivanja đubra iz sebe.

kaže se đubreta :D

nego ajde spavajte, neće da bombarduju večeras pa da strepite.

Laka vam noć

Da budemo realni cimate Rasnog jer znate da se pali pa ga posle stišavate u fazonu šta ti je brt iskuliraj. Ako ste zreliji samo ga ne dirajte i neće on da ujeda. Nemoj da serete tu

ja sam nekom nasem pevacu komentarisao sliku na fb-e jesi daunovac svaka ti cast-a on mi lajkovao kometar..ja nisam mogao da verujem

Shir Kahn

tako kafanaš, ruka ruci nismo turci.

http://i.imgur.com/ve036Px.png

мени и даље ружно, чак и кад Ол напише

Svaki put kad napisete daun na forumu ubacite jedan dolar u staklenku!

djoka,a sta mislis o overdaungejlord ljuti?

усиљено, претешко за изговор

ja ovo prelagano izgovaram i melodicnoi je bash