Prijava

На слави сте, води се разговор између 10 људи и ви прокоментаришете "какав кретен/слепац/морон/дебил/ретард/имбецил". Занима ме да ли бисте без икакве разлике и устручавања могли уместо неке од тих речи да кажете дауновац. Не моралишем, него ме стварно занима да ли и код других постоји неки отпор према овом изразу.

Форум не рачунам, јер овде лагано кажеш Лемаји да би јој лизао чмар, а уживо се прича друга прича.

Ne seri više. Ideš zamnom i smaraš, i to uvek na isti fazon daun, daunovac, daune, daunovski. Brate koliko si se ti ogrešio o te ljude moli Boga da ti se to ne vrati u životu.

Apsolutno ne idem za tobom, nego si ti na celom sajtu. lolo
A i ja više volim da te zovem čekaoničarem, to mi nekako veća uvreda. Lel.
Nemoj da plačeš molim te. Osećaću se kao da sam tukao dete od deset godina :(

Sad ćete vas dvojica da se prepucavate do tačno u podne?

zaključati temu i banovati sve koji su komentarisali :D

opušteno bih rekao stevane, mislim da ljudi nisu ni približno osetljivi na to koliko ti misliš

jednom ortaku sam čak pre koji mesec objašnjavao šta je daunovac tj slao mu linkove da vidi kako daunovci izgledaju jer dečko nije imao pojma, ne znam što smo ih pominjali

lemaji ne bih lizao čmar doduše jer je ispala smrad prema glavnom lolo

Ja se ne prepucavam čekaoničar. Da bih se sa nekim prepucavao, mora da bude dostojan protivnik. Jbg.
Ljubim Rasni. Nemoj da se ljutiš, nije dobro u tvojim godinama.

Znači to za čekaoničare je glupost. U kafani ima bar 3 lika retardirana podjednako kao tufer. Ali razlika je što je ovaj pubertetlija a ovi balvani imaju skoro 30 godina. I što se jedni drugima uvlače u čmarove i tako zatruju čitavu kafanu. I realno je da je u čekaonici više morona jer ne treba čak ni 50 poena.

sta se desilo sa daun konjima od zvonka bogdana?

A to nije dostojan protivnik ste pokupili negde i posle svakog petog posta ide ta glupost.

tako kafanaš, ruka ruci nismo turci.

odo da grijem krevet, jebote zima preko noći, ovaj minus s polja se uvuče u ležaj, zalede federi, pa ne amortizuje toliko.

Zelim da se skrene paznja na epitet cekaonicar, imam ja jednog komsiju koji je cekaonicar i stvarno nije uredu prema njemu da se time vrjedjamo!

Jeli moguće da se pa čak i malo slažem sa Rasnim?

Postali su vatreni sokolovi Tomdrile.

Rasni, jebote, zašto sve toliko ozbiljno shvataš jebote? Uzdigni se malo iznad situacije, nemoj večito biti plačljivo dete od osam godina.

Jbg trebam editovati ovo tufer u mlečni. I odakle ti mlečni znaš kakvi likovi obitavaju u kafani kada nikad u njoj nisi bio. Kafana je realno bolji čet ali je truje odredjeni broj ljudi.

Odoh da drkam na one slike sa lažnog profila one lažne vukajlijašice i odo da spavam. Ajde pozzz

Poenta je što u kafani nećeš naći Paninara i družinu koji će biti u fazonu:
"Jebem ti mamu hahahahahahhahahahahahahah".
Kapiraš?
A pazi, ono što ti radiš na forumu sa Zvezdom, Jug sa Partizanom, i glupim prozivkama ti je ekvivalent tim glupostima u čekaonici. Izvuci se, pa da ti oprostimo tvoju ružnu prošlost.

Rasni, znam kako se ponašaju kad dođu u čekaonicu, možda grešim, ali čini mi se da se u kafani ne ponašaju drugačije.