Prijava

Vidi se da je prejaka glava jebem ga usta

Fejlovao si Coa, uvod je ono bio evo sad drvlje i kamenje
Mada sam i ja slicno mislio kao ti jbg

Ne brate, i dalje isto mislim.

Drecun je režimsko govno za mene jednako kao Lazanski (dobro, gori je lazanski jbg) i na pola ovog njegovog izlaganja sam utišao ton dok ne završi.

Filu i Petronijevića poštujem jako, tu nema priče, samo jbg ovo je ono "da se čuje i druga strana", audiatur et altera pars rekao bi toma fila sad hehehe, nismo mi baš tako jednoumni, razumeš, delikatno je pitanje, ima tu ljudi još koji su protiv, polako samo boh, videćeš, biće pljuvača na tv-u sve manje.

A koji je ovaj mentol u pozadini što drži ove transparente kao hahah ne uspeva jadnik nikako da dođe do izražaja a upinje se upinje kapiram da će se usrati uskoro od upinjanja, pa mu taman svane kad snimaju filu i onda se tačno vidi kako ga preseče u stomaku kad se fila uspravi pa mu zakloni pola table hahaah

A jebes mu mater u svemu tako mozemo da teoriju zavere vidimo
Ali da, isplivace vec sve

A dobro, jesam ja ostrašćen malo sad, slažem se jbg.

A ovog drecuna ne mogu da smislim jebemti kao čekam sad da fila i petronijević progovore još malo pa da gasim, i ova račak-baba iz kragujevca mi ide na kurac.

Baba cutolog samo m m m m
Mislim da sam sa Filom sav video materijal odgledao

Lazanski mi je ljigaviji od ovoga iskreno

Bohore imam pitanje na automobilizmu, jebo vas Marić da vas jebo lolo

https://i.imgur.com/GOYEzNZ.png

A jbg ili nas čitaju ovde ili je ovo providno baš ili ima mnogo teoretičara zavere.

Pa jebote očigledno je... O tome pola Srbije priča već danima, a emisija (ovo malo što sam imao živaca da pogledam) samo potvrđuje da ljudi niti su paranoični niti su teoretičari već samo imaju parčence mozga koje još radi.

Pa jebote očigledno je... O tome pola Srbije priča već danima, a emisija (ovo malo što sam imao živaca da pogledam) samo potvrđuje da ljudi niti su paranoični niti su teoretičari već samo imaju parčence mozga koje još radi.

Kratko i jasno.

milomire, JEBEM TI MAJKU U PIČKU

Znam da za Milomira kazu da voli da ljusti krompir svaki dan
Kao prije svake emisije na desetine krompira oguli, posle emisije isto tako
I u kuci kad mu ljudi dodju, kao pored wc solje na ves masini stoji krompir i nozic, u dnevnoj isto tako
U emisiji ima ciniju sa krompirima ispod stola
U pauzama guli

A sad i vi serete. Vise je ljiigav sto tritka jaja Vučiću da bi mu ovaj pustio Parove nego zbog Haradinaja
Radio intervju novinari rade to jbg

Mda, titra jaja Vučiću zbog Parova, da...aha...naravno...

Zbog kakve oćeš koristi dopisi sam