Prijava

Неће, шоми, не смије :)

И'ам пиштољ под кревет, боље се одмакни :)

Па требало је бановати од почетка, али би онда испало да смо дркаџије и да не пуштамо 'да се зезају', па зато нисмо бановали..
Ево нпр сад ни дилана не могу да банујем иако му је шупаљ пост, само ради тога што нисмо до сад, а тако бих га слатко банова.

Јеби га, мора да постоји неки јасан систем. Само не идите у крајности ни у строгости, ни у толеранцији, обе су овде биле безуспешне.

čuj bosanac pištolja da se boji :)

Ако може да се јави аутор "Мрљо", знам да сам га пре две године зајебавао да због њега прељева овде, ал не сећам се тачно шта.

Мрљо јави се, ти си ово срање и започео.

МРЉО

смаре бојим се да то не помаже, треба нешто јаче, типа
http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/634770/81175354.jpg

посебан поздрав за хуга!

Okacicu ja danas na Delije Vukajlija.

ајде џони и ти нећеш црћи брт

fala rasni pravi si, chekaj samo da se raja vrati iz shkole tu negde oko jedan, dva podeli

HUGO JEBOTE kako se ne sećaš da je MRLJO SMISLIO KUVALO

ДАЈ ЈОЈ МОЈЕ ХАЉИНЕ НЕК СЕ МАЛО ДОТЕРА

Па он је прозивао кувало, и од тад је све кренуло аутострадом пакла и страдања.

Ко год дође на власт, прва ствар нек буде бановање аутора који воли себе да зове МРЉО.

Нема на чему.

nije mrljo kriv mi smo govna

Eto može Zmia ponovo za moda, to je stara iskusnjara. A vi otidite.

ajd da kazem (pomalo kasno, mada sam iscitao skro sve sto ste iskenjali na ovoj temi, pa da ne bude uzalud) da na neki nacin podrzavam akciju, ali vise zbog toga sto je sajt stvarno zamreo pa se nadam pozitivnoj promeni, a ne zbog nekih razloga navedenih u prvom postu.

sam neposredni motiv za pokretanje cele price je idiotski - bokserov ban. decko je i vise nego zasluzio taj ban pa sve i da je riha zapravo skripta. sad sto ne moze ko covek da "odlezi" ban nego place i kuka, to je druga stvar.
iz cele price oko banovanja (sto je, vidim, i najveci problem) meni je kao neopravdano upalo u oko dzonijevo banovanje stevana i trajni ban ocu joilu (koji je kasnije natnat i povukla). nisam bio tu kad je bila prica za 70 kinti i fotosop ili sta vec, pa o tim banovima ne mogu da imam stav. vecina ostalih banova je bila manje ili vise opravdana (mozda gresim, nisam stalno tu) tako da mi i ne deluje kao neki razlog za revoluciju.
e da, jako je glupo ono pravilo o zabrani zapitkivanja zasto je neko banovan...

s druge strane, u celoj prici su potpuno zapostavljene definicije i njiovo moderisanje. a jako su bitan deo sajta, pa makar iz aspekta privlacenja novih "kvalitetnih" clanova. kapiram da je barem 90% sajta doslo ovde preko definicija.
i tu dolazimo do argumenata zasto je Brus los moderator. odmah da se ogradim, jako ga cenim kao osobu, i kao dobrog autora itd. ali ima jako losu selekciju definicija. prvo sto se tice odabira: odabira sranje definicije. zapravo, verovatno moderator koji je odabrao najgore definicije da ne nabrajam konkretno, vec da probam da svrstam kvaziumetnicka dela na nivou pismenog rada srednjoskolca, neduhovita baljezganja itd.
cesto odabira ortacki (evo, upravo je na naslovnoj bobijeva defka). ima preblage kriterijume kod brisanja definicija zbog nekvaliteta, dozvoljava spemcinu masovnih razmera u komentarima (u kojima cesto i sam ucestvuje) pa ne moz da procitas normalnu kritiku na definiciju. i forsira neki, ajd da kazem, penzionerski humor... sto nije nuzno lose, ali ne pogadja ciljnu grupu.
a i sto se tice banovanja imao je opasne propuste. recimo, dopusta paninaru da se izdrkava jer, kolko sam izvalio, poznanici su neki, il sta vec. ili kad je organizovao neko takmicenje, pazl, ironicni i jos neko muljali nesto, jos pazl neverovatno spemovao, i nista nije bilo od bana, jer tad pazl imao neke povlastice, jebem li ga...
i da dodam da dzoniju isto zameram taj preblag kriterijum kod definicija.

i tako, da ne serem vise, jer je ostalo il receno il sad nema svrhu da se kaze

edit: a da, posto fale modovi, bilo bi lepo namoliti npr. surovog i zmiu da se vrate ako ih ne boli kurac, al posto ih verovatno boli, likovi koji bi bili ok u toj prici su: radjard i jukenthendldtrut (kao vrhunski duhovite glave), stevan recimo, makaronac/msmojne za postere i reakcije, kaunt zero za definicije, turska kafa - da ima makar nesto zensko...