Најбољи, дакле, филм свих времена по избору учесника форума

  1. smorila me ova lista ispao svaki meni do jaja drag film
    osim lebovskog
    GOOOOO LEBOVKKI

  2. A jebiga sad Kvantum Tarantula iako pizda od čoveka, ipak pravi vrhunske filmove.

  3. Имамо само један глас у баражу. Видим да су сви гласали за пар у баражу осим двојице и тешко ћемо доћи до два гласа у баражу. Ето, нека гласање траје још пар сати, али ја сам за то за признамо исијавању победу у баражу са 1:0.

    Гласајте ви који пратите тему, а нисте гласали.

    Овде је пар за гласање:
    http://vukajlija.com/forum/teme/65852-najbolji-film-svih-vremena-po-izboru-ucesnika-dakle-foruma-pocelo-glasanje-za-trece-kolo?strana=17#post_3123356

  4. polako matori,7 ujutru je

  5. vidis da smo samo ja i ti fazon na INTERNETU celom u vreme oovo lolo

  6. I ja sam tu al me boli kurac za filmove

  7. ма треба нешто да радим, само неко да гласа, па да окачим резултате.

  8. Daj sta treba ajde

  9. Previse sam dobar

  10. U stvari koliko kapiram jedan vec vodi jedan nula a igra se do dva eto za taj glasam i nadam se da ima picki dobrih u njemu ili da bar nema pedera nekih eto

  11. nemam pojma o čemu se radi, ali evo glasam za 12 angry man jer to sam gledao i do jaja je

  12. опуштено, псето, гласао си једну лепу породичну причу, а против филма у ком су сви глумци мушкарци. 2:0 за шајнинг. захваљујем.

    следе резултати и парови...

    едит: јбг, дукка, литл ту лејт.

  13. pseto obrni glas za 12 angry man, neka bude preokret u nadoknadi vremena

  14. јој, шта правите. овако ћемо.

    у наредних сат времена може да се јави неко и да да глас по постојећим правилима. ако се не јави шајнинг је прошао. рачунамо да је 1:1 до тад.

  15. Obrcem glas opaaaaa inzagi ga dao buljom u devedesetdesetom minutu

  16. a bre truće, glasao sam pre tvog posta, što znači tačno na vreme. da vidimo šta sudija kaže... da, da, na vreme sam glasao. eo i inzagi88 ga muno u poslednjoj sekundi, pobednik je rešen u uzbudljivoj završnici

  17. Nema narednih sat vremena ne omalovazavaj nam glasove brate mi ti ucinili a ti tako

    Engri men ac milan vins baj KO

  18. I slobodno od sada racunajte da sam u svakom kolu glasao za ovog engri mena tj samo za njega engri men do pobede

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.