Prijava

Ja ne znam zašto se oupšte bahće sa lajkom/hejtom kad je ocenjivanje u kurcu lol
Niko se više ni ne trudi da lajkje/hejtuje

Čime se bave Bajaga i sledbenici, dok ja pijem pivce sa lucidnom azijatkinjom i raspravljam na temu fuzije.

чекајте прво да заврши спојлере, па ћемо онда да пређемо на друге ствари.

A to je potvrđeno da će biti urađeno? Ah.

LOL, super implementacija, kajzene
Ja mislio da svakih deset ocena nekom autoru moraš da kombo-brejkuješ ocenom nekom levom autoru.

Hahaha, eh da je bar tako. :D

Срварно јбт што не рушите владу, него вас јебу поени с гробљА? Кога боли курац?
Нема 6. Октобар на вуки, морА то оштрије. Хауг.

Ej da te pitam koji je to ritam
ej to je ritam ritam algoritam..

Нема 6. Октобар на вуки, морА то оштрије

DOLE PUJINE DOSMANLIJE

чекајте прво да заврши спојлере, па ћемо онда да пређемо на друге ствари.

Може за то вријеме умодовати још пар људи који ће се бавити искључиво дефиницијама (читати, давати савјете, едитовати, одабирати...).
Овако се само бирају дефке од прије 2+ година. 1/10 се деси да буде млађа. Добро је Брус рекао једном како лако може наћи три аутора са по 100 генијалних дефки и бити миран годину дана одабирајући сваки дан по једну. Није у том поента.
Насловна страна не презентује добро стварно стање на дефиницијама.

КВАРИША Добро, ја бих се требао поклопити по ушима, мени је скоро одабрана једна фришка, али имам у виду остале АШИРАВК

дефиниције су као косово

кога боли курац више

Дом стараца је реко да џаба сте кречили. Мене кад јебе алгротам, ја променим платформу....

YouCantHandleTheTruћ

чекајте прво да заврши спојлере, па ћемо онда да пређемо на друге ствари.

Još si ti neiskusan - mnogi verovaše da će promena biti redovnih. Ali, avaj!

Ej, da te pitam
koji je to algoritam
ej, to je algoritam
algoritam da te pitam

Маркo
кога боли курац више

pleonazam

Legenda kaže da će se to desiti ovako

http://i.imgur.com/brxJqUz.png

Може за то вријеме умодовати још пар људи који ће се бавити искључиво дефиницијама (читати, давати савјете, едитовати, одабирати...).
Овако се само бирају дефке од прије 2+ година. 1/10 се деси да буде млађа. Добро је Брус рекао једном како лако може наћи три аутора са по 100 генијалних дефки и бити миран годину дана одабирајући сваки дан по једну. Није у том поента.
Насловна страна не презентује добро стварно стање на дефиницијама

Bilo bi lepo...

Додајте ме на листу, такође сам за промене, са гробљем немам проблема, пошто су ми углавном тамо дефиниције које имају 2-3 плуса више тако да сам са те стране у добитку, мада заболе ме и да сам у минусу са те стране..лололо..

Sa ciljem da nikoga ne uvredim a situaciju koliko-toliko iz svog ugla prikažem...

Trenutna ekipa modova kad su u pitanju defke ne radi posao kako treba.
Ne brišu silna sranja od definicija, samim tim nanose štetu sajtu, dobre defke (ili bar one malo bolje) budu zatrpane u moru raznoraznih gluposti pa budu katastrofalno ocenjene... Onda slab skor umanjuje motivaciju autoru za pisanjem, koliko god on pisao za svoju dušu, i sve tako u krug. Prosečan lik koji bi i pročitao nešto, posle par pročitanih sranja izgubi volju za čitanjem istih i batali, modovi definitivno to ne kapiraju... ono što možda i vredi bude takođe zapostavljeno i uništeno. Bole njih brige, odaberu nešto od pre 8 godina, nikome ne brišu ništa i svi zadovoljini...
Drugo, stara garda stalno nešto likuje i sad ih zabole za defke, :mi smo sve izdefinisali, tu smo godinama, šta se vi novi palite... stalno neka sprdnja na račun novih, čast izuzecima... kapiram i to. Svaka čast na urađenom do sada, samo ne opstruirajte ovakve pokušaje :)

Što se ocenjivanja i skora tiče, tek katastrofa. Obavezno vratiti stari sistem i prosek ocena, bez obzira na to što su se nekada dobijale hiljade pluseva za najobičnije viceve. Evo glup primer... ''štreber autor'' će non stop štancovati svakojaka sranja, nešto i obriše ali i to sa groblja mu ulazi u skor. Osim neke lične satisfakcije autora :super porastao mi skor za 3 poena, još malo pa sam 3000 i neki: generalno ne postoji nikakva poenta, kvaliteta nigde (jedino bi prosek nešto govorio o njemu). Skidajte ocene sa groblja (i sam sam oko 200 u plusu) to su sranja... pitanje je samo ko je to pre shvatio ti ili mod.

Takođe razumem i tek registrovane autore, želja za skupljnjem poena i te fore pisanje svega i svačega... Kad sam došao pre koji mesec na sajt... pa napišem neku izdrkotinu, Ciklon obriše, oću da ga hejtujem... a onda vremenom skapiraš realno stanje i koliko je čovek u pravu. Moja preporuka Ciklon i Agilni ponovo... bar da brišu gluposti.

I još ono 10 plusa pa minus, zašto? Kako dati na primer minus Bubregu kad je čovek pisac, umetnik?