Prijava

ne znam jel to sad normalno, jesam ja lud ili staromodan ili glup, prost, ili mi je samo takvo okruženje da su muški počeli da briju dlake i ispod vrata. Šta vi sve brijete, čupate depilirate?
-obrve
-grudi
-stomak
-ledja
-pazuh
-ruke
-noge
-jaja
-iznad kite
-dupe
-čmar
nešto što sam izostavio?

ја само скраћујем обрве повремено јер брате много дуге порасту и онда се разјебу онако и подшишам длаке на јајима повремено машиницом коју сви цимери користе за шишање а вероватно и за горепоменуту радњу ал добро наши смо

Rutav sam ko majmun, ne brijem ništa osim brade a i to retko. Jednom iz zajebancije prešao mašinicom preko obrve, napravio crtu, i jednom spalio dlake na ruci jakim plinom i toeto.

ja bih imao obrve kao mikri da ne čupam ono izmedju, pazuh i sve oko kite brijem ili mašinicom, kako kad. Ruke su mi dlakave ali nekako lepo dlakave, grudi i nisu toliko, stomak mi je dlakav pričično kao i noge, ledja nisu uopšte, a za dupe i čmar mislim da sam najdlakaviji na svetu. a šta ću, tako sam se rodio, gej je da brijem to kao neki moji poznanici, a nisam bred pit da idem na lasersko skidanje dlaka sa čmara

oko kurčine, ispod pazuha
brada se podrazumjeva

u srednjoj ja i ortaci zajebavali se kad neko umre da se rodi kao nasha dlaka negde..pa smo ih zvali tudjam,sloba,keva ivana ljube iz velikog brata i slicno...i neka iz odeljenja plache nesto mi je pitamo sta je,ona prica o kevi koja je tesko bolesna,a ja reko ,,a ja rtaman primetio raste mi nova dlaka na jajetu,, ortak se suzdrzava da ne pukne u smeh a ona nije skapirala ahhaah kakav sam debil bio tad

nisi ni lud ni staromodan nego si peder
ništa se ne brije kod mene
a i nema šta brčići ko mačji ispod pazuha solidno a dole strahota al nejebem boli me kita
hahahah vi jebete haha loool kmetovi

Aj bre caro idi u kurac

A brate gde nadješ vako gadne slike?

Skenirao sam iz udžbenika biologije za 5ti razred :)

na netu naravno, samo u pretrazi treba kucati na engleskom. Mnogo je bogatiji sadržaj

око курца све због пушења наравно, раније сам због тренинга и хигијне бријо пазух па сам сконтао да је боље да шинем машиницом на кецу и спречим онај малтрет првих пар дана после бријања

огладним кад видим овакве слике

Ja cenim da bi mi trebalo dve litre benzina da se osmudim...a muka mi i da se obrijem...

jedino regija koja je mašinica videla kod mene je vugla ako vas zanima
svi ostali delovi devičanstveni i takvi će ostati sve do moje smrti