Prijava

uzmem masinicu za sisanje stavim na nulu i krenem od brade preko sisa(jer imam vrlo malo samo oko bradavica pa je nelol), pazuha i oko kurca

Probo sam i kontrasmeru al nekako mi gadno mamu mu jebem

tako smer i ovce imaju nelol brt oćeš da budeš ovca?

неће

псето је

ovca sam mozes da me izmuzes

Ne smeta mi ne mozes da pricas sa punim ustima

Ja od gore navedenog samo micem dlake izmedju obrva, tj. po sredini obrvE. Masinicom osisam i dlake oko pupka jer mi se stvorila infekcija u pupku jednom od onog pamuka sa majica sto se skupi tu. Ne jebem inace, pa gajim zbun i ispod i iznad kite. Bradu onako retko obrijem.

meni rastu dlake iznad dupeta pa to skratim jer u suprotnom ako se natrtim ne vidi mi se razdeljak

Ima neka akcija gde donirate svoje dlake. Mislim da se zove Kilometar kose.

pseto je vispren pas, gudboj evo ti keks
šalim se, ja poštujem barstarije pozdrav prijatelju
poručujem svim pederima koji se briju van rejona temena glave a da zadruge reone nemaju valjane razloge da su pederi, bolje reći pederčine

Od vas što kažete da ste ruteri, he he, što imate izobilje dlaka, i sl. kolko vas se znoji nenormalno?

Ja se znojim ko stoka.

Nema svrhe ikakve dlake da uklanjam, kad mi svakako rastu jebeno brzo. Tako sam jednom prilikom mašincom skinuo one dlake s grudnoga koša da bi mi iste porasle nakon jebenih 5 dana i to u duplom broju. Što se tiče brade ako je danas obrijem, već nakon 4 dana u proseku ličim na mudžahedina.

Ништа не скидам од длака сем косе, а и то једном у око годину дана

Обријем се некад изнад ките кад знам да ћу зијанити неку са стране

Ko što kažu, nema svrhe osim pod laser, a ko će još da se smara s tim.
Ostavi kako te majka priroda udenula i voz' Miško!

сад се нешто сећам могуће једном да сам се обријо доле
кад су колективно напустили кућу фамилија па сам имо простора за добра издркавања по стану оно фазон го метар папира и бразерсХД (након што сам 5 сати по гуглу тражио фреапремиумакаунте) и волум макс, нисте то радили некад?

Srbendo, imas premium akaunte na dixvi.com