Prijava

Дуче искулирај који ти је курац више дан те јебо. Смараш неиздрживо јеботе, левел Пазлфокс кад је у елементу, само што је он занимљив кад оће.

Подршка Грањки

Ae bešte. Pravite temu "jebanje kaizenove tetke u usta" i tamo opisiite kako biste joj prodreli u usnu duplju. Zatim zaradite ddozivotne banove i ostavite sajt da istruli, posto je već bljutav dovoljno, citajući ppostove celta,labokva, bata gugija, vola iz kupusa i prosecne srbende.

Evo ja.cu prvi.

Vadim kitić iz gaća (jos uvek je kitić jer je spusten), zatim je prisiljavam da ga digne a potom tvrdim.palamarom lupam je po jeziku.kad je napali tvrdoća, uzme ga.sama i neverovatno ga topi pljuvackom, kreće brze a ja joj zattvaram oci kamsotovanjem. Ona uziva i hvali me "to panć,oslepi me."

e, a ko je ovaj Pancera retard?

kajzena na stub srama

Saitu treba cxwrsta ruka da ga vodi kroz naiteze situacie i neko koe omiljen međ narodom tj neko koga će marva pratiti

Jebanje kajzenove tetke u usta.idemo.

Vadim kitić iz gaća (jos uvek je kitić jer je spusten), zatim je prisiljavam da ga digne a potom tvrdim.palamarom lupam je po jeziku.kad je napali tvrdoća, uzme ga.sama i neverovatno ga topi pljuvackom, kreće brze a ja joj zattvaram oci kamsotovanjem. Ona uziva i hvali me "to panć,oslepi me."

Смараш неиздрживо јеботе, левел Пазлфокс кад је у елементу, само што је он занимљив кад оће

da jebote, stop kontradikciji jebote

aha, pancera je duce... a ko je duce onda koj kurac?

ko si bre ti i sto stalno jedes govna?

Kelt daj da te vodimo na podmlađivanje da ne izgledas toliko jadno u ulozi petnaestogodisnjaka

"У елементу" сам нагласио да смара са циљем да смара и да маже форум говнима. Исто као и ти. Само што његови циљеви варирају и повремено покаже да је цар кад пожели, а ти очигледно имаш ту једну једину мисију.

Енигма ми је само зашто то радиш.

hocemo casne moderatore!!!!!!kajzen je korumpiran, imam dokaz!!!111

Valdemar
Granjka bio protiv.

Господине, мене магарци неће водити нигде, па ни на штрајк. Позив је на форуму упутио Чмара стриц, а са таквима нећу да имам посла. Ево, Москвич ме је разложно и нормално позвао, ја сам се одмах одазвао. Ако већ желимо да изградимо бољи сајто, требају нам бољи људи који ће нас водити у тој градњи.

PS. Ето магарца за пар секунди, сад ће он.

Кад погледам, свака тема где се појави и крене да ставља постове Грањка претвара се, бар привремено, у тему где се разговара о томе да ли је Грањка ок лик или не. Ту се стварају две струје. Једна је која тврди да је Грањка кул, и њу подржава углавном Грањка, а друга је да Грањка није ок, и њу углавном подржавају сви остали.

Ako preporuchujesh sebe za vodju shtrajka, recicu ti samo da je shtrajk koji vodi lik kome je idol Kalabic osudjen na propast...

De su ti Tito i majstori revolucije i propagande? Oces sa ovim da idesh u revluciju? e moj ti

Дуче, јеботе, шта ти је Гручо скривио...

Ovi što traže odban za samo određene autore, dok ih za druge boli kita ili čak i podržavaju ban su gori od samih moderatora koji su iste i pobanovali.

Šta je bre bilo banovali ti autora koji ti gladi jaja i piše ti "bavo majstove" na svaku splačinu koju zakačiš, banovan je onaj koji te besomučno plusira, pa nek se on odbanuje, a za ostatak je "TAKO JE MODERATORI KOGA BOLI PIŠA ZA OVE OSTALE/OSTALI SU I ZASLUŽILI BAN!!!"

ODBAN ILI SVIMA ILI

NI KO ME!!!

hahaha djoto sto transferises detjko?