Prijava

granjka vodi nas.ja sam uztebe

ja sam tvoja savest koju je bolje da poslusas

Statistička greška - зеееееееев. Ђилкош - господин.

Воле, за вођу штрајка препоручујем најмање три писмена, најбоље оцењена аутора који имају велико искуство на Вуки и који ће према томе знати шта и како треба да се уради.

Јебо те Калабић, а и мене кад га ставих. Еве, теби за љубав и штрајку у подршку - промењена слика.

Granjak se preemeeo na shtrajk

pa LOOOOOOOOOL

ali on ozbiljno razmishlja o shtrajku ahahahahahahah

labokv
granjka vodi nas.ja sam uztebe

Зајеби, мак се од мене, курац ми се диго док сам направио постер.

добар аватар Грањчило.

bruka je što si kalabiću reko da je pička
http://i.imgur.com/T4dFh1H.png

1. Da se odbanuju članovi
2. Da se izaberu modovi koji će imati vremena da pravedno i redovno rade na Vukajliji

Ovo je kul. To smo od starta i trazhili samo josh tada niko nije banovan.

I nismo trazhili da se iko razmoduje ili umoduje nego samo da se pojacha aktivnost, a ako nisu u stanju da onda ubace nekog ko jeste, po njihovom izboru.

Jebote, ovako ispada da neko zheli da postane mod od vas

HAKS STRIC MOD TEAM

Ааааа, Дикреторе, гледај пичку, мани ситна слова. Ево, ваљда ћеш се сад сконцентрисати на поруку.

ODBAN ILI SVIMA ILI

NI KO ME!!!

Е, па нису сви исти. Нпр. ово прави разлику:

"ja sam puzh" (Ollanik, 2015. n.e.)

Стоп насиљу над пужевима, одбан за Олланика!

ЕДИТ: Ма одбануј све, подршка за оба предлога. Плусирајте Боб Рока, иако сам се крвио са њим, фале му 3 поена за форум, ваљда ће његова појава овде нешто да промени.

ima li šanse da se ti i cara bratski izmirite i da tim činom simvolično započne
NOVA ERA VUKAJLIJE
u kojoj će nas razlike spajati

budite veliki, jer zemaljsko je za malena carstvo

Ovim putem pozivam Granjku da se zvanichno preekljuchi shtrajku, ne preko tamo nekih anonimusa nego preko glavnih autora na sajtu. Granjka dobrodoshao si

STRIC HAKS MOD TEAM

lep potez caro
svetosavski

Nego, granjak je veliki vernih i u duhu hrischanstva chemo se pomilovati o vashe isuschanstvo.

Granjak sada mudro chuti i misli da ga zajebavam a ne kapira da sam krajnje ozbiljan da zhelim da se ujedinimo i postanemo vodje shtrajka

Кад смислите конкретан предлог за даљи штрајк, јавите се и обавестите нас све, ако мислите да од штрајка не остане само дефиле магараца. Плус, аутори који су бановани су само штета за штрајк, чак и када је у питању PoGllaVnik.

i za granjku rispekt
nimalo nadrkan post, konstruktivan
IMA NADE ZA SAJT