Prijava

Poštovani vukajlijaši i vukajlijašice, i ljubitelji reakcija, sa zadovoljstvom vas pozivam da učestvujete na ovom takmičenju.

- autori koji nemaju barem jednu napravljenu reakciju ne mogu da učestvuju na ovom takmičenju

- ko ne bude bio u stanju da redovno prati tok takmičenja, onda bolje i da se ne prijavljuje, jer će takmičenje malo duže trajati.

Ja vam dam gif, a vi napravite reakciju sa tim gifom, ali TEKST NA REAKCIJI MORA DA BUDE NAZIV NEKE NAŠE DOMAĆE PESME,A ŽANR JE NEBITAN, već je samo važno da se samo naziv pesme napiše, jer ostali radovi se neće računati da su validni za takmičenje.

Prijave se vrše meni u porukama, a ne ovde na temi.

Rok za prijave :četvrtak 23h and 15 minutes, a onda ću dati zadatak u kom će svi učesnici morati da naprave reakciju sa zadatim gifom, i meni poslati u porukama svoju reakciju.
Glasanje,nagrade za učesnike i ostali tok takmičenja biće naknadno objavljeni u zavisnosti od prijava učesnika.

NAPOMENA: Svako ko bude spemovao na ovoj temi biće sankcionisan banovanjem na 1 dan, a svako naredno spemovanje na temi značiće povećanje bana na 5 dana.

Hvala!

PRIJAVLJENI AUTORI:

1 - Mlada Partizanka
2 - AndjelkoNS
3 - Владимир Путин
4 - Čegrtaljka
5 - ArminVanBuuren
6 - Rasni
7 - Eru Ilúvatar
8 - Boxer
9 - don_brate
10 - Darе
11 - Шоми
12 - Mala Vidra (najlepši moderator na planeti zemlji)
13 - Agilni
14 - Johnny Kurajber
15 - pseto88
16 - ollanik
17 - PROSEČNA SRBENDA
18 - Gazimudo
19 - Рус
20 - Стеван
21 - Dr Quake
22 - Qwebeck
23 - Džonimir
24 - Fender Stratocaster

а јел ћеш ти да их банујеш? Хаха :)

Urradiće to neko drugi sa zadovoljstvom.

Prijavljujem se!
Neće valjda prijavljivanje da traje 7 dana

PRIJAVA PRIJAVA PRIJAVA
NEKO MI JE UZEO 230 DINARA SA STOLA

ПРИЈАВЉУЈЕМ СЕ

теби у порукама послати реакцију? то је глупо до јаја... качимо сви овде. пријава

Ne menjaj zajkova pravila da te ne nadjem po ip adresi. Zajk hez spouken.

Ocu i ja svidja mi se to sa pesmama

МАДА... можда оће да објави све одједном и да се не зна која је чија... ипак врх правило, неће бити буљолизања итд... ИЗВИЊАВАМ СЕ

oću i ja da se sigram

теби у порукама послати реакцију? то је глупо до јаја... качимо сви овде. пријава

Ne reakciju da pošalješ, već samo prijavu.
Hvala na razumevanju!
EDIT: Izvini vidim da da sam tamo napisao i reakciju, ali svejedno bih je ja isto ovde ubacio, pa sam mislio da se ne spemuje tema da postavljate svi ovde, a biće vas puno.
Trajaće duže takmičenje, pa mi je cilj da ne bude baš puno stranica na temi zbog efikasnog ažuriranja i praćenja samog takmičenja.

smanji rok za prijavu

Ne, jer mi je cilj da se što više ljudi skupi.
Trajaće malo duže takmičenje, pa zato da bude malo interesantnije.

Jbt nemoj da traje kao ono takmicenje na kojem su mi drugi pisali defke pa sam dosao do polufinala i na kraju nije ni zavrseno.
otvori teme za diskusiju