Prijava

Zato mi je Adel Egzarhopulos doživotna muza. ☺️ Ima ih još ali nju nekako doživljavam orgazmično. Nisam lgbt, da naglasim. Morate da shvatite da umetničke prirode nisu normalni ljudi. ☺️

A morbidno zvuči ovo suicide girls, ali tebra...

Moj ideal neki je bleda crnka, jos ako je u rock, metal fazonu, pff. Nije stvar u tetovazama, vise je u fazonu, tetovaze znaju i neukusne da budu.
Ima nesto kad je prirodna lepota u kontrastu sa bolom u kurcu, kad neko zna da je lep, ali mu to nije glavna stvar u zivotu

jel vi stvarno imate tip zene? ja brate, pokusavio sam da napravim neka pravila koje mi se vise svidjaju, i dosao sam do zakljucka da pravila nemam.

Imam dok se ne napijem, onda je daj sta das

Ali, sad za ozbiljno, prema psihologiji, svaki muskarac ima odredjeni tip zene koji nesvesno preferira u odnosu na ostale, kod nekoga je to jace izrazeno, kod nekoga manje, takozvana anima.

ja jebem li ga, pijan trezan, everything goes, ako se uklopi nekako da mi se svidja. kako, pojma nemam.
isto tako i nesto sto bi kao trebalo da bude lepo, meni nekad ne bude lepo.

Moj tip žene, svaka koja oće lebac bez motiku, nisam Dejan Matić da odbijam neke što me nisu tele kad sam bio niko. Živela lova, živeo SNS

Ali nikad na primer ne bih mogao da budem sa tipom kao sto je ova Adel, koja ima detinju facu, bez obzira sto je prelepa, meni licno je to pogresno, to bez jake vilice i nekih ostrih crta (cao Provirone) nista...

uz svo duzno postovanje apofise, ne seri.

u roku od 1ms bi se vec popeo da oce.

Pre bih Olivera Kana nego nju

Would you rather- jednom moras da imas seks sa oliverom kanom, a posle imas seks 5 godina s tri ribe po svom izboru, bilo koje

Ili doživotno jebes sta god oces, ali Idris elba te jednom mesecno icepi u guzicu

lol

aj da si reko nojera pa da prodje, al gde kana jbt?

Pa nojer je peder, mozda ume dobro da ga pusi

Ovo prvo.
Idris Elba razocarao me, i po netu kruze slike medjunozja njegovog, licno sa telesnom gradjom jedne spinerke ne bih rizikovao

Idrise, tebra, peti je u mesecu, kasniš.

I ja bi prvo, jer 5 godina je kratak period da ti dosade te 3 picke, prvo sto bi odabrao neki vrh vrhova.

Zamislis oces da jebes Olivera Kana, a on ti brani

tu gde drugi okrecu guzicu, on glavom ide