Prijava

Sad me ovo Aph-ovo podstaklo da bas pogledam sta mi je u feed-u, ovim redom

- crypto, music, formula 1, crypto, chess, crypto, crypto, programming, history battle

refreshujem ALL nidje guzica, odlicno

jebote, ja jutub na telefonu i tvu zato i ne gledam, jer ne mogu adblok tu da instaliram da filtrira ova JT sranja (ublock)

imam 3 naloga, na jednom sto sam kacio videe iz flajt simulatora imam iz nekog razloga i 50 ljudi sto me prate, nista slicno nisam vido nit cuo.

meni se uzjebo fid, dete na tvu gledalo nekog branka kockicu nemackog, i ne moze da se prisredi. sad je na pola, kao da nije siguran sta da mi salje.

ima tu F1 sto kazes, ima zanimljivo, a opet ima i "when you have a really good turn in a board game". otiso u kurac fid.

Ne znam, ja sam taj nalog koristio vise godina, onako svakodnevno, dosta kanala sam pratio, bez da sam se majmunisao, i samo jedan dan stize notifikacija da je obrisan kao komercijalno nepozeljan.

A taman je pocelo da mi izbacuje klipove tipa 120 viewa a neka pesma koja mi se svidi odmah na prvo slusanje

kad smo kod toga, naredni veliki apdejt hromijuma onesposobljuje adblokere. i to ne samo hrom, nego cini se da ce svi browseri koji su bayirani na hromijumu imati problema, a taman sam se naviko na brave.

imace brave onaj ugradjeni adblok, ali taj ne moze ni da prismrdi ublock originu. taj je i razlog sto ovako agresivno napadaju, taj filtrira gugl i jutub.

morace da se ponovo menjam na firefox.

odnosno, mislim da ce raditi adblokeri, filtrirace b92, al guglove Add searcheve, i jutub reklame nece moci.

Opera ima u sebi adblock, ne znam kakva je na duze staze, par puta sam preko nje ulazio, cini mi se da je ok

Kako naslov teme ume ponekad da izneveri očekivanja.

opera je kineski supak. probao, ne svidja mi se vise. brave za sad ubedljivo najbolji browser sto se privatnosti tice. pitanje samo dokle ce i oni, to nije vecno.

ne rade ti interni adblokovi dobro obicno. nista trenutno ne moze ni da prismrdi ublock originu

Vidim poslednja aktivna, aj da pogledam neku sliku, ali avaj.

Pa okaci nesto, ko ti brani.

pa možeš čini mi se blokirati apdejte za hrom i ostati na verziji koju već koristiš koja će realno trajati još godinama. instalirao sam angugld hromium prošle godine i nikad ga apdejto nisam pa sve radi sasvim normalno kao i adbloker.

Znaci Brave, da te poslusam. Ja na telefonu koristim godinama vec neki Via browser, leteo je kako radi, sad vec polako posustaje

ranije ove godine sam ladno koristio vukajliju na internet eksploreru 9 pa mu ništa nije falilo ali je nažalost sendvičar pokvario kompatibilnost nedavno.

i na telefonu dobar brave, tu ima samo taj interni adblok. it's something.

brave + ublock origin

al reko ti, mozda bolje da se navikavamo na firefox :)

Firefox mi je prva ljubav bila, mogao bih da se vratim opusteno

Полудећете од толке пичетине.

Елем, обришите воч и срч хистори на ЈТ и то ће нестати, али рачунаће вам у фид оно што сте лајковали и канале које пратите.