Добре пичке v2.0

  1. Kuće isto poznatih i slavnih, jel šerujete međusobno je li gulijo? U fazonu mecni podeli dnevnu sobu neku iz Monaka a vi u fazonu uuuu tamo bih na onu komodu televizor stavio, a vidi luster što ima joooo bradavice mi se ukrutile.

  2. to je sad ectecki nivo polako, prvo zena da se ima za koga

  3. Ja ga sad šiljim samo na ekskluzivne destinacije, Maldivi i to. Pustim snimak dronom i degenjaj mačora i levom i desnom.

  4. Hahah jesi li to malo cugnuo melk legendo

  5. Ma jok, zamisli 20 godina žmuriš i trljaš šuricu na jednu istu stvar, ne ide jbt. Dojadi, mora malo promeniš.

  6. Čevu npr luči ejakulate na F1, gleda kako se trkaju i maklja. Sejfti kar kad izađe na stazu to mu dođe ko Šmoklja kad zamišlja kako ga Tajvanka švićka vrbovim prutom.

  7. konačno dobra pička na temi dobre pičke

  8. Ovo fazon 300e sat dva ne znam sta melk kenja da je neostvarivo

  9. ма де 300е може 100 у врх главе ај 150

  10. Moze al moras uneses kod CBETOFOB prilikom cekiranja

  11. ма мислим може и скоро бесплатно не знам колико кошта хлороформ

  12. Obj kad je avax isao na onu brazilku malo sam se informisao, ovaj rank 200-300 jura cca 2h kod nje na gajbi.

    Jedino valda moras da se istusiras, ima i spika kad zavrsis do tog drugog sata da iskoristis vreme

  13. пф нешто ми скупа ова можда је прецењена тупсонка ја бих реко да је то

  14. Pre četiri strane poslednja dobra bila, ona ukrofašistkinja

  15. Ne bi platio vala te kontaminirane drolje bolje kupiti silikonsku lutku za milju eura, ti je customizas ko na simsu, i jebes cijele godine ha ja jos kazu vagina ko prava, nema lazi nema prevare

    Silicone doll > prostitutke odvratne

  16. Samo sto je moras sakriti kad ti dolaze tvoji, ali naslo bi se rjesenje.

  17. Cus prostitku pa ovakve cistije i vode vise racuna o sebi nego random 'ribe iz izlazaka'

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.