Добре пичке v2.0

  1. Breskvica-musavica123

  2. Hezno sta kazes na popovsku

  3. ја мислим да те две ничему другом не служе осим за јебачине поготово ова ема тако изгледа такве су јој објаве на ИГ још да погледам неки интервју да потврдим по њеном понашњау што нећу урадити боли ме курац
    бресквица културнија доста иако оперисана у калуп класичне тупсонке ал добро

  4. https://www.instagram.com/reel/C-ttFvjN_Tp/?igsh=NWtrMnFoNDVyODFk

    ova najebala bezveze samo el je muskaraca. Svi kmecali da ima kurac

  5. добро царо који је смисао качења ово на ДОБРЕ ПИЧКЕ нећу гледам
    а поповска још већа елитна проституција

  6. Nije ovo vec ova jeboga ti poenta je da nije ono sto su svi kmecali celu gejimpijadu

    VIDIS KAKO JE LEPA

  7. Ц ДА ЦАРО ЛЕПА ЈЕ

  8. Vuzi mozda nekima sluzi za jebanje a meni tebi i heznu samo za drkanje moze sluziti hihihihih

  9. Pa ako se ložiš na ovo Caro, jebem li ga, greota da ti kažem bilo šta, dovoljno si utepan već...

  10. popovska objektivno dobra ali mi se subjektivno ne sviđa kao plavuša, nešto joj ne stoji čudno mi nekako izgleda jbt.

  11. breskvica s crvenom kosom uffff prsk prsk

  12. da jebo bi ovog bohora sig

  13. Синоћ гледам спајдермана троику, појављује се ту она лепојка плава, ћерка од шефа новина, са којом Спајди оће да направи своју љубу љубоморном. Те дева ми је ту баш привлачна ал у осталим улогама, мех

  14. Zamisli vidis skolsku drugaricu da se slika gola za internet.Sta bi joj reko kad bi ste se sreli negde?

  15. pitaš pošto pola sata tj. tri minuta hehe

    laki pročitao sam da si gledao trojku sa spajdermenom

  16. ćao lepasi daj desi gola (osim ako nije)

  17. popovska objektivno dobra ali mi se subjektivno ne sviđa kao plavuša, nešto joj ne stoji čudno mi nekako izgleda jbt.

    А има ту фацу и те криве обрве аххахаха ал дојаја тело
    видим нико није споменуо ову медиокритетчину радујко ЕМУ аххаха и не треба

  18. ja sam spomenuo meni je ona top mada ja volim raspale kurvice :(

  19. prijatelju da li se radi o ovoj osobi

    https://www.youtube.com/watch?v=3D-EO3V0PrM

    rasne obrve nema sta, tica jarebica

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.