Добре пичке v2.0

  1. а ја гледам слике са иг де је нашминкана исфотошопирана и то мало другачије изгледа ал добро

  2. al dobro sta realno malo obrve jace, bez sminke i da se ne depilira 2 nedelje u ono doba bi se teskijeh muka izvukla da ne ode na kruse i martinice

  3. xaxaxaxax

    ma ja imam teoriju da se ove neke ribe čak izružnjaju šminkom iskreno

  4. Nešto se mislim, da je drugo vreme, Cari bi trebao ban par dana da se udari za onog Arapina što okačio ovde

  5. treba njemu trajni, i dobio bi, kao što je na prošlom profilu, ali drugačija vremena došla.

  6. Ma ne trajni, dobar je za forum, da glumi negativca, al mora ima neki red bemu lebac

  7. menjam ga za stratimira

  8. ај не скрећите ми са теме причајте о овим поповскима радујикама и осталима даје још неке те певачице да их оцењујемо

  9. haha slusaj ove mejmune a zna se ko na ovom sajtu banjava mejmune a ko odbanjava lol

  10. za srce si me ujeo ovom izdajom pokazao si svoje pravo lice trissfag

  11. Adaj batali ove ai generisane

  12. Kako to mislis izdaja?I yen i triss su obadve lepe.

  13. nije ovo ai skeletore ovo je cosplay kurva

    naravno nećemo da se lažemo ovo je heavily doctored image ali osoba je stvarna

  14. kad sam bio mlađi i nisam poznavao žene u dušu bio sam yennfag... sada malo drugačije gledam na stvari

  15. nisam poznavao žene u dušu

    ni sad ih ne poznajem ali nisam ni pre

  16. mada moram priznati da me brinu malo dupeta koja ne mogu da stanu u šaku, ili ako bar ne staju da su odgovarajuće kakvoće da se mogu uhvatiti solidnim gripom

    inače neka hvala

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.