Prijava

Najjaci osecaj u zivotu je kad se zaljubis u neku devojku do te mere da ne mozes da drkas na nju iako mislis o njoj stalno

slažem se, ubedljivo najjači osećaj

Mozda posle osecaja kad tu istu ribu jebes
I kad se poljubis prvi put sa tom ribom

to je velika greska, jedna mi se poverila da muz izbegava sex sa njom i kad dodje do toga previse je nezan jer je ona majka njegove princeze, pa mu je glupo da je omlati od kurca ali zato ja zavrsavam poso

Prestani lagat ovaj napaceni narod

kaze mi da je bio super u sexu dok se nije rodila cerka onda mu je sve postalo glupo, za anal vise nije hteo ni da cuje..o zeni mora da se misli na taj nacin, one ne traze postovanje nego bas suprotno, bezobzirno razvaljivanje

Nije tacno, zene zele da ih volis i postujes.

Ne, baš vole da ih odvališ od kurca.

evo opet pomama za novim filmom 50 nijansi zato sto tu ima grubog sexa..one vole pred drugima da muskarac glumi kako je nezan svi glumataju u javnosti

Ipak biram da je odvalim od postovanja ;)
Zenama treba neko da ih saslusa i razume, seks mogu naci bilo kad bilo gde bilo s kim

Molio bih Maestra ili nekoga iskusnog da definiše taj osjećaj jer je jebeno realan. Takvo nešto zaslužuje defku.

Kakav kurčev realan osjećaj, da ne možeš da drkaš?

To je manjak testosterona braćo

Kakav kurčev realan osjećaj, da ne možeš da drkaš?

To je manjak testosterona braćo

Ne ne možeš da drkaš, nego ne možeš da drkaš na nju. U smislu, neš nju zamišljati kada drkaš jer je idealizuješ ili šta god.

Doduše, to i nije problem jer bukvalno uvek možeš da ga baciš na bilo šta, a i ono, taman razbiješ monotoniju malo, što bi drkao na ono što mož da jebeš?

Значи какав хермафродит.