Prijava

Cestitke Valdemaru i zafalnica na imunitetu,koji moram da prihvatim. Nisam imao nameru da se takmicim za isti,a ni da prihvatam ako do ovoga dodje,ali,silom prilika me nece biti neko vreme,i pitanje je kada bih mogao da ispunim robovsko zaduzenje. Posao,jbg.

P.S. mlada partizanka did a gud dzab.

Честитке победнику Валдемару!

Ја сам Валдемару дао по 20 поена на ове дефиниције. Поготово је добра прича о сеоби Срба зато што је је исто као и ја "предвидео" да ћемо постати буквално небески народ, тј. да ћемо да се одселимо на другу планету, али и да ћемо и даље да терамо инат.

rade klacković sasvim dobro prošao

Sva tri nosioca imuniteta su tu. Dakle Valdemar biraj sebi svoga roba!

EDIT: Da ne bude zabune bilo kog učesnika, osim ovih troje sa imunitetom.

Imam pitanje: Rasni, jesi li postao rob?

Poslao sam rakiju valdemaru prosle godine, vljda me nece izabrati za roba.

Dosta je otad proslo... Pratizanko, iskreno, nista pratio nisam. Je li kasno da se upisem?

Too late, my time has come,

Каће ново такмичење Партизанко?

Daj neko sa posterima da moramo da hvalimo vučića u posteru.

Čekaj da ovo završimo.
Biće uskoro, samo da sve još smislim. Za sad znam daće biti kup sistem sa baražom. Ostalo ću smisli usput.

tvoja takmičenja daleko interesantnija od onih pre...bar koje sam ja pratila.

Hvala mortiša! Trudim se.

Draga Titova drugarice. Ja imam jedno molbu. Realno, najjace takmicenje bi bilo u pisanju epskih narodnih pjesama. Molim te ucini nam toliko

Rasni se prijavio prvi, pošto je hrabar i odvažan, red je da robuje. Oduvek sam voleo da imam rasne robove. Dakle, RASNI, JA BIRAM TEBE! Ne boj se, neće da boli...

Ima neki bag ne vidim šta je valdemar napisao.