Prijava

Нема везе, добићеш на ПВТ :)

Valdemar napisao smajli, neće ovo na dobro.

I koji je sad moj zadatak?

Ma ništa strašno, da ne pišem ovde. Dobićeš PVT od nekoga. Organizatora, moderatora, nemam pojma, moraćeš nešto da napišeš. Bih te sadistički mučio, pošto si u ropstvu, al em si mlad, em si muškarac, ne pa me ne privlači ta ideja.

moderatora

Znači za nekih 15 dana ću dobiti PVT lolololo

Dobićeš ga kad se budeš najmanje nadao, a ono što ćeš u njemu pročitati BIĆE ŠOKANTNO!

Robe,

Dobio si zadatak na pvt kojim mozes da povratis svoju slobodu! Imas 24 časa da ga izvršiš. Ukoliko ne uspeš, gospodar tvoj Valdemor dobija pravo da te maltretira.

Onoga trena kad budes ispunio zadatak posalji mi PVT kako bi ostali ucesnici znali sta je bio tvoj robovski zadatak.

Krecem sa radom.
Kaizene veceras imas nezvanog gosta u kuci.

Ovako, svima se jako izvinjavam što nisam aktivno učestvovao u takmičenju iako sam se prijavio i imao ozbiljnu želju, ali, nisam imao uslove (da ne patišpanjišem ovde).

Jeej, četvrti :D
Kul takmičenje, jedva čekam sljedeće.

Partizanka je maštovit organizator takmičenja, nadam se da će istrajati u tome. Učestvovao sam u nekim ranije, koja je organizovao neko drugi, i sve mi to bilo pomalo mehanički. Nemam pojma. Ne pišem ovo zato što sam pobedio, već zato što mi se sviđa njena koncepcija.

Jeeej šesti
Dosta sam kasno ocjenjivao, tako da znam da sam zakinuo nekog sigurno.
Čestitke Valdemaru, vidjelo se odmah.

Sad ono najbitnije: Što ne umodujete Partizanku vi odozgo, aloooo!!!
Šta treba još dokazati?!

Sad ono najbitnije: Što ne umodujete Partizanku vi odozgo, aloooo!!!
Šta treba još dokazati?!

+

Izvinjavam se sto nisam glasao nisam imao vremena da sve detaljno procitam, pa nije imalo smisla. Pobedniku čestitke

Noćas ispunjavam zadatak.

Zadatak za roba bio je sledeći

Mlada Partizanka

Poštovani,
Kako bi ste izbegli maltretiranje od strane vašeg Gospodara, možete da mu se umilite i napišete hvalospevnu analizu njegovog dosadašnjeg rada na Vukajliji. Dakle, treba da napišete definiciju sa nazivom : Moj gospodar Valdemor

U delu telo definicije možete opisati njegov stil pisanja, način komentarisanja po forumu, uspešnost u izradi postera i reakcija. Potrudite se da se Gospodaru ovo dopadne. Ali ne preterujet i ne ulazite u podjebavanje, jer ću vam srediti ban.
Dok ćete u delu primer linkovati po vama njegova najbolja dela bar tri, ali da do sada nisu odabrana.
Imate rok 24 sata i onda ste slobodni. Ukoliko ne izvršite vaš zadatak u tom roku. Gospodar Valdemer zadržava pravo da Vas maltretira po sajtu. Biću tu da mu pomognem na svakom koraku.

Srdacan pozdrav

Trgovac robljem

pre 18 sati

I rob ga je uspešno uradio http://vukajlija.com/moj-gospodar-valdemar/720770

Zahvaljujem se svima na učešću! Bilo mi je čast družiti se vama!

Tako kratko sam bio gospodar :'(

majkumu, imali smo velika očekivanja. Rasni, odradi još nešto za publiku :)