Prijava

A daj! Ja bih je objavio u 23:00, tek u 22:47 mi ističe limit! Neee... :(

2012: mod bira defku i tako omogućava autoru da napiše definiciju
2015: moda boli kurac, a toga nije čak ni svestan

Сантјаго Коровјов

Nikad usiljenije, dosadnije i gore takmičenje nije bilo. A i druga stvar, među ovim govnima koja ste prosuli po sajtu uopšte nema raznolikosti, kao da čitam jednu ogromnu i neverovatno dosadnu definiciju. Pa jebote, je l' ti vaši kreten likovi ne mogu da budu ništa sem fudbalera, bilo šta. Smarate.

Аси Мугадао

Азилант. Припадник социјалне супкултуре Асте Мугадали и активиста невладине организације "НАШЕ РЕМЕ ТЕК ДОЛАЗИ". Гнуша се фудбала.

Чеги, прекидај такмичење! Рађард кобедијо!

AXaxaxaxaxa majku ti tvoju

Ахахахахахаах Рађе, љуби те брат у штрокав врат!

Hehehehehehe a jes pobeda :)

uradde metem ti ga u sred utičnice
ako ODMAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ne odabereš ovo

kako nije napisao definiciju?
aj nemoj si sitničav

Аси Мугадао
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahhahahahha
ahahahhahahahahahahhahahahahhahahahhaahahahhahahahahahahhahahahahha

Аси Мугадао

Азилант. Припадник социјалне супкултуре Асте Мугадали и активиста невладине организације "НАШЕ РЕМЕ ТЕК ДОЛАЗИ". Гнуша се фудбала.

Azilant
Emigrant
Konsultant
...

http://vukajlija.com/nabasako-uzimi/720603
ulogovo sam se samo zbog ovog čegija da ga ispoštujemm i podsetim na neke momente iz prošlosti olololololo
nema šanse da pogodiš kuj je hehehe
pojzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Ако ми не снимимо неки Харчестер јунајтед са свим овим ликовима, нисмо ништа урадили.

Ако ми не снимимо неки Харчестер јунајтед са свим овим ликовима, нисмо ништа урадили.

Ко ће да буде Карл Флечер, ко Линда Блок, а ко Луис Амор Родригес? Лололо

ulogovo sam se samo zbog ovog čegija da ga ispoštujemm i podsetim na neke momente iz prošlosti olololololo

Илити: Чек' да ви чича покаже куј је и даље најлуђи у село. Лололо

Ne svidja mi se takmicenje, Slazem se s Remom, ubili ste Divi Gavaja sa usiljenim pisanijima...
Radjard bog iz sprdnje napiso bolje od vecine i kolektivno se pokakio po svima.
+

ајде изволи смисли такмичење ако успеш да изађеш радјарду из буље

a nema one japanske Picako Jama i Kitako Salama i tako te ikebane? pih...

Ne svidja mi se takmicenje, Slazem se s Remom, ubili ste Divi Gavaja sa usiljenim pisanijima...
Radjard bog iz sprdnje napiso bolje od vecine i kolektivno se pokakio po svima.

Brate Reme priča jedno, piše drugo a misli treće...

Naači su mi likovi koji kenjaju kako su (npr) duže definicije govno i kako treba da se piše kratko i jasno a onda napišu neki esej koji veze sa slengom nema.

A drugo, naravno da se stekao utisak usiljenosti kad je svaka definicija na prethodne tri strane Divi Gavajistična... Normalno da će posle pet pročitanih zaredom sve ostale biti nekako slične.

Brate Reme priča jedno, piše drugo a misli treće...

Naači su mi likovi koji kenjaju kako su (npr) duže definicije govno i kako treba da se piše kratko i jasno a onda napišu neki esej koji veze sa slengom nema.

A drugo, naravno da se stekao utisak usiljenosti kad je svaka definicija na prethodne tri strane Divi Gavajistična... Normalno da će posle pet pročitanih zaredom sve ostale biti nekako slične.

Ne slazem se s Remeom zato sto je Reme, nego se slazem sa njegovom konstatacijom o usiljenosti pisanja...Gotivio sam Divi Gavajstine dok ovim takmicenjem ih niste ubili gruvajuci skoro svaku jebenu sintagmu ili poluslozenicu koja ti padne na pamet i prevarajuci je u "fudbalera" te tako stancajuci i kopipejstujuci svorili ste tonu govana u samo jednom danu.
Nesto slicno stvaranju epizode femili gaja https://www.youtube.com/watch?v=B-5OABcNfX0
"Ali bitno je da se pise i cita nije bitno sta je". Da su i sve kultne smorile bi nakon 100 isti kuraca napisanih.
Ince gotivim divigavaja i takvo pisanja defki, ali ovo takmicenje je imalo kontraefekat i ucinilo na takve defke podjem rokati minuse sto nikad do sad nisam radio.

ајде изволи смисли такмичење ако успеш да изађеш радјарду из буље

Mogao bi da smislim takmicenje na kojem ce se pisati dobro kao Radjard ali onda ti ne bi imao sanse...