Prijava

kaze 200 jako bitnih kila haha

Armine, sve izbjegavam da te pitam ali zašto držiš Nigora na avataru?

Kralju ne znaš ti kolika je to žena za sva vremena stvorena za ljubav, sreću i topao dom

Odlične skečeve bacaš brt povezivanje random rečenica na pjesmu
Brawo

i pazl mi je sjajno doskocio moram priznati

dali volis obrezan kurac

Om: Voliš više obrezane ili neobrezane? :PpP
Ona: Ombrezane xDDD

Fun fact: Ja sam obrezan glavić mi je hrapav kao španski zid

EDIT: mada to se teško može nazvati glavićem, to je glava od čekića

Dečko ćao
Djevojka prodji me se
Tako je zavrsena jedna velika ljubav

Omiljena vukajlijašica mi je ona debela iz Pazara što je pričala da je iz Beograda i poslije nam neka druga vukajlijašica poslala njene slike i rekla nam kao "jao, nemojte da pričate da sam vam ja ovo poslala" pa mi ovoj iz Pazara rekli "Što lažeš da si iz Beograda, debela?" i ona se onda baš dugo nije pojavljivala na sajtu... ne znam je li više uopšte poslije toga dolazila.

pričaš o meni, ali ja niti sam ikad rekla da sam iz Beograda, niti sam iz Novog Pazara
bila sam napisala nešto na nekoj temi o čemu sam posle pričala sa midori u porukama, pa me pitala za fejs i dala sam joj, ko što sam i svakome ko me pitao za fejs
onda je ona to prosledila leprikonu ili ne znam još kome, uglavnom samo leprikon me kontaktirao na fejsu
a na forum jesam prestala da dolazim, što bih dolazila da me neko proziva, nisam mazohista ko vejvrajder

SasvimNebitna ima 200 jako bitnih kila

ovo već nije tačno imam sto plafon ne širi dezinformacije znači

Па пази, знаш шта, кад се о теби тако пуно расправља, онда значи да ти и ниси тако СасвимНебитна особа.

zdravo Zhajce rekla bih da je to lepa forica ta igra rečima sa mojim nickom ali nazalost vec je iskoriscena od strane 5 ljudi minimum

Ово твоје запажање је сасвим небитно, да знаш.

HAHHAHAH
kad neko drugi kaze onda je sranje i prejeftin skech,ali zhajk kad kaze onda se preudavim

pričaš o meni, ali ja niti sam ikad rekla da sam iz Beograda, niti sam iz Novog Pazara
bila sam napisala nešto na nekoj temi o čemu sam posle pričala sa midori u porukama, pa me pitala za fejs i dala sam joj, ko što sam i svakome ko me pitao za fejs
onda je ona to prosledila leprikonu ili ne znam još kome, uglavnom samo leprikon me kontaktirao na fejsu
a na forum jesam prestala da dolazim, što bih dolazila da me neko proziva, nisam mazohista ko vejvrajder

Ma nijesam ja rekao da si meni rekla samo nam midori na četu neđe (sad si me podsjetila da je ona) napisala nešto tipa "eee da vam dam slike njene al da joj ne kažete" ili tako nešto nemam pojma ni kako je došlo do te priče i ja bio mladi majmun napržio se "ueeee ueeeueueueueueueu idemo da je zajebavamo eueueu eueueuu eueueuue"

Mislim vidim da znaš priču kako je bila tako da nemam problem da ne napišem i ja kako je bilo jelte.

Жајк то ради тотално друкчије од других.

Ma nijesam ja rekao da si meni rekla

Pa dobro nego nisam nikome to rekla, jer nisam iz Beograda wtf.. moguće da vam je midori rekla to čisto da se doprinese sveopštem loženju, ne bih znala nisam imala kontakt s njom od tad