Prijava

Klasičan onaj ženski petko što se druži samo sa devojčicama i tračari, ima taj bejbi fejs i glumi dobro dete iz dobre kuće, fino vaspitano a ustvari neovejana ljiga i smrad.

http://pink-rs.com/media/image/portal-media-9d8c94ff-389d-f0d0-3771-2b3f9fd8805d/720

Tepao bi ga bez naročitog povoda i griže savesti.

Zapravo je peder i ne stidi se toga. Imamo zajednicku drugaricu jednom mi se obratio sa “mico” umalo ga ubio nisam. Mico sa c kao cipiripi ne c kao cevapi

Ma Mićo da je i mila majko

Pa da je mico ok sta oseca se alfa pa i da mi se obrati tako mislim opet bi me puko kompleks ali ovako nemoj da se zajebavamo ipak me zovu biceps

Pa da je mico ok sta oseca se alfa pa i da mi se obrati tako mislim opet bi me puko kompleks ali ovako nemoj da se zajebavamo ipak me zovu biceps

Mico, esi mi dobar :wink:wink: xd

Ma procenio je on ko bi bio ko u tom paru, nego to "mico" da se umili ko žena kad kaže mužu "dragi" :D

Pseto, nemoj da me razočaravaš da si jedan od klasičnih srpskih ponedeljak, sreda, petak samo biceps srpskih vežbača XD

Brate imam 85 kila na 195 kakva crna teretana

Krimosi i polu krimosi uvek nekako dolaze u varijanti do 180 cm i preko 190cm ovih izmedju nema nigde

Autore Maestro, moj vam kurac nešto dražesno

Visina nije bitna, masa je mama. Nego, ima li ono baš mršavih mafijaša, al ozbiljni krimosi da su bili, ne oni iz čitulje.

Da l može stavom da se nametne il mora da se nakrca i mišićima. Da l bi recimo Legiju isto shvatali da je kao Rodni ili Boriša Simanić fazon.

Autore Kortez, poližeš mi s kurca majonez

Pa ne treba ti masa da pucaš u nekog iz pištolja/zastraiš ga istim. To mu je ta neka cela poenta vatrenog oružja...

Pa šta misliš zašto pseto nikad nije primljen u Zemunski klan xDD

Nemam pojma.
Još je išao u osnovnu školu kad je Zemunski klan bio aktuelan?

Ih, pa ne postaješ Legija, Arkan zato što mlatiš poštoljem. U tom svetu svi imaju oružije, treba da se nametneš da te poštuju. Mada, eto Arkan nije bio nabildovan a jebo je keve. Mada, nije bio ni mršav.

misici i masa su nesto poput krimi uniforme valjda, tako se raspoznaju