Prijava

Jebem ekipi Paparaco lova dete krvavo
https://youtu.be/ZSAJuGy8bN4

какви су то пацови и људски олош све им јебем ајмо народе дајте нам лајкова и прегледа масних па мајку вам јебем клошарску ја је л не може човјек да умре а да га не искористите за гледаност

To se prvi put desilo da

A desavace se dok im neko ne uleti tamo sa automatskom puskom i pobije ko zeceve

Ili dok ljudi ne budu u fazonu vidi klosare jebene necu im kliknuti na ovo u zivotu pa se ugase od nebitnosti ja evo pokusavam al ne vredi kad na mene jednog ide 34 vas debila

србијанци докажите да сте људи и уберменши па изгазите и снимите ова говна да могу да поставим на свој канал последњи снимак марка кона почивај у миру легендо само нам треба неко са почуча бојом гласа и идемо у трендинг ок

Neistina zapata, to je tamo kontra efekat ali tamo se ljudi bune i protestvuju npr a ovde kazu cuti dobro je dok ista ima jer smo generalno picke tako da bi ovde svako sledeci rekao AHA OCU DA SNIMAM DA I MENE ROKNU BOLI ME KURAC BAS

samo ignorisanje nista drugo ne vredi

Da mislim da ima bilo kakve svrhe, pitao bih autora s vrha strane šta je s mozgom kad jebe paparacima dete krvavo a kači link ka njihovom snimku ne bi li još neko kliknuo i pogledao. Ali, pošto sam na takve gluposti navikao, onda me baš zabole.

Puši bre kurac majmune hej pa daj da preduzmemo nešto daj da posadimo svi po jedno drvo itd evo ja neklikcem ako svako od nas ne klikne vajdica ja sam samosvestan zrno po zrno pogača