Prijava

Lol i nije tolika stvar da se pravi tema, al da ne bude "dje je ona pichka nvi, usro se ne odgovara na post". Uglavnom, nisam nista bitno napravio jebote, i nemam nista odje bez par prijatelja. Mizda se javim u formi novog autora, ali zasad cao. Ako neko oce ovaj profil da mu dam neka mi salje PVT

hoćeš i dalje da budeš reservoir dog?

Jezdi u pravom zivotu bulevarima mercedesom na metan,uzdravlje

Jok, profil je bio za trol

Pridruzujem se napustanju vukajlije iz razloga sto je na ovom mestu toliko eksplicitnog vredjanja, a moderatori ne reaguju.

Ja ovaj sajt pamtim po tome sto se svako vredjanje sankcionisalo, ali sada eto svako svakog moze da vredja na cetu i na forumu, a da za to iste sekunde ne odgovara.

Pre 7 godina kada sam se registrovala, nisi smeo da pisnes na cetu neku uvredu, automatski bi bio banovan bez upozorenja.

Ovo sad na sta lici sajt je katastrofa!

Toliko odvratnosti i vulgarnosti na jednom mestu, mnoge stvari bi ladno mogle da epilog dobiju i na sudu.

Ja na ovom sajtu vise ne vidim nikakvu satisfakciju. Sve sam sljam, olos i mulj!

Vukajlija vise nije recnik slenga, nego enciklopedija vulgarnosti i ogavnosti.

Jebite se svi! I ti se Kajzene jebi, sta si dozvolio!

NA ŠTA JE SAJT SPAO KAD SI TI ŽAJKU DALA PIČKE EJ

дувај га глупачо

rockangel
Pridruzujem se napustanju vukajlije iz razloga sto je na ovom mestu toliko eksplicitnog vredjanja, a moderatori ne reaguju.

Ja ovaj sajt pamtim po tome sto se svako vredjanje sankcionisalo, ali sada eto svako svakog moze da vredja na cetu i na forumu, a da za to iste sekunde ne odgovara.

Pre 7 godina kada sam se registrovala, nisi smeo da pisnes na cetu neku uvredu, automatski bi bio banovan bez upozorenja.

Ovo sad na sta lici sajt je katastrofa!

Toliko odvratnosti i vulgarnosti na jednom mestu, mnoge stvari bi ladno mogle da epilog dobiju i na sudu.

Ja na ovom sajtu vise ne vidim nikakvu satisfakciju. Sve sam sljam, olos i mulj!

Vukajlija vise nije recnik slenga, nego enciklopedija vulgarnosti i ogavnosti.

Jebite se svi! I ti se Kajzene jebi, sta si dozvolio!

pre 3 minuta

http://i.imgur.com/rduHvRF.gif

pridruzujem se napustanju sajta.dosta sam trpeo.imam i ja dva tri druga odavde, prijatelji smo na fb tako da nemam za cim da zalim.zao mi je ali zbogom

Tebra,sad nas je samo 10 ostalo

ODLAZIMO SADA
MORAMO OTIĆI
VIŠE NISMO KLINCI
HVALA VAM, VRTIĆI

Pridruzujem se napustanju vukajlije iz razloga sto je na ovom mestu toliko eksplicitnog vredjanja, a moderatori ne reaguju.

Ja ovaj sajt pamtim po tome sto se svako vredjanje sankcionisalo, ali sada eto svako svakog moze da vredja na cetu i na forumu, a da za to iste sekunde ne odgovara.

Pre 7 godina kada sam se registrovala, nisi smeo da pisnes na cetu neku uvredu, automatski bi bio banovan bez upozorenja.

Ovo sad na sta lici sajt je katastrofa!

Toliko odvratnosti i vulgarnosti na jednom mestu, mnoge stvari bi ladno mogle da epilog dobiju i na sudu.

Ja na ovom sajtu vise ne vidim nikakvu satisfakciju. Sve sam sljam, olos i mulj!

Vukajlija vise nije recnik slenga, nego enciklopedija vulgarnosti i ogavnosti.

Jebite se svi! I ti se Kajzene jebi, sta si dozvolio!

https://www.youtube.com/watch?v=phIog9RkTao