Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. BiH ne može u NATO bez saglasnosti sva 3 naroda. A SNSD nikada neće u NATO, jedino ako SDS dodje na vlast, oni su izdajnici, valjda imaju neke pretke iz Vojvodine.

  2. 90% dobrovoljaca iz Donbasa su Srbi iz RS. Nekoliko ih je iz CG i nekoliko iz Srbije.

  3. Hahah ima vi da pravite ćevape dok vam Ameri guraju ćevape u žene, nastavak vekovne bosanske tradicije

  4. Grmečka korida je starija od Amerike.

  5. Da je starija, ne bi se zvala koridom na prvom mestu.

  6. Starija je, nadmetanje bikova se ranije zvala, a mislim da joj je to i sada zvanični naziv.
    I da, Srbin iz Bosne je vladao Srbijom, a srbijanac u RS nikada.

  7. Piše vam na prezentacijama da je staro dva veka, 1817. su Ameri već potapali Evropljane na moru i kupili Lujzijanu.

    Kako nije, Srbija je garant i za postojanje, a po potrebi i za uništenje RS po Dejtonu, možemo da radimo s vama šta nam volja.

  8. Da je starija, ne bi se zvala koridom na prvom mestu.

    Hahaha jebo te, koliko je lako prosipati rasnolike debile

  9. Ja samo da pozdravim Pazla i pitam Rasnog, okle si ?

  10. mi srbi iz bih smo najveci srbi ikada

  11. Srbi koji ne žive u Srbiji su kerov kurac.

  12. i kupili Lujzijanu

    Just about 45 minutes
    southeast of Tipidow, Louisiana
    There lived a man called Duck Bill Sam
    and his pretty wife Hannah

  13. Halo plovdiv da li se cujemo

  14. U Bosni imaju veće Srbe u kladionici nego u Srbiji.

  15. Car usro Rasnog momački i zaradio 1389 poena te se na skali respektabilnih autora sajta šaljivog sadržaja vukajlija.com na skali od 0 do 23,7 popeo na 12.

  16. Rasni, ko te izabrao da nam budeš predstavnik?

  17. Vaseljenski sabor međeda Visoko 2015

  18. Nista te nisam pitao cigane perutavi, nego me muci ova zgadija sa romanijskog platoa. Vidim da izagrava tarzana koji za lijane ima dodikove guzne dlake

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.