Prijava

Мислим да је боље да гласање буде тајно. Ја сам гласао одмах и нпр. нисам дао ни бод Валдемару и Агилном (њега сам баш зајебао), а да сам видео пре гласања да су ми дали по 4, вероватно бих успео себе да убедим да су ми њихове реакције бар за по 2 или 3 бода лол

Углавном, у следећем колу да гласамо сви или јавно или тајно, овако је много глупо.

И мислим да је Арминова реакција међу бољима, 10 бодова је баш мало.

Гласајте за реакције, не за ауторе.

Eru mi trazio slike saninih sisa u pvt, jebote ko da ja to imam i ko da znam sanu, pao sam na teme kad sam otvorio poruku jebeno! :D

ajde sa strane moja grupa, nije u redu da komentarisem, plus sto su sve bile dobre, osim baronovog govneta, koga se i sam stidi haah, a dobio 2 boda manje od mene..

grupa a
tu i ajde nekako, ali prebedna grupa, ovde bi prosao i baron haha

grupa b
zelen lukac brt govno rekcija, flow bila fora milion puta, agilni nista posebno, pa pre bih agilnog iako je nista posebno, raconija koji je sasvim dobar, toliko je ocigledno da su bolje

grupa c
prvo jebeni skandal da nije izijem prosao, koji bi trebao bar u prva 3, dzonimir zasluzeno prvi, kafa ok, grejvulf meh, valdemar da se ne lazemo nezasluzeno jbg

skor na reakcijama je uglavnom pokazao realno stanje, najbolje po meni jebe mi se za nik, eru i dzonimir

sad se jebite sa vasim mrtvim takmicenjem, uvek iste bedne glave, kao sto rekoh jebo me otac ludi kud sidjoh medj sirotinju

SVI SMO MI POBEDNICI <3 :*

Армине не сме јаче од моје реакције брате, само си љубоморан џДДДд

hahah brt bas si prebedan, gotivi reakciju ko zna sprdnju oko namaza, i svih tih zajebavanja oko glupih bosancerosa, ali vidim da si takmicenju pristupio za velikim bolom u kurcu, pametno

Ако сам некога насмејао моја мисија је успела џД

Stevanova reakcija najjaca iz kola pricajte sta ocete

Одмах се види да је такмичење регуларно, јер мој брат Кашоф није прошао.

Brt šta bi ovo trebalo da znači??!1970

U grupi C sam podelio bodove svima koji su prošli, samo da obavestim buduće generacije ;-)

Haha kakav prolaz!

znate šta nema veye koje prošo ko nije, svi smo mi pobednici i bitno je da smo se zabavili dok smo se zajedno družili i pravili reakcije :DD

Kashof

znate šta nema veye koje prošo ko nije, svi smo mi pobednici i bitno je da smo se zabavili dok smo se zajedno družili i pravili reakcije :DD

Шта пребедна група, знаш кад ћу следећи пут да ти дам бодове говно једно мрш .!.

Е нек си добио 10 бодова, нек си

Kafa

Stevanova reakcija najjaca

Ово је тачно. А толико је несхваћена да је то страшно.

Ne reklamirajte se tako podmuklo, mladicu.