Prijava

Jupiterac kad staviš tako 9 igrača iz iste repke, ta repka mora za utakmicu da da jedno 840 poena da ima 120 asistencija i sl. da bi ti se ti igrači isplatili. Kad stavljaš u ekipu igrača, očekuješ da će da jebe (bar to kolo), a teško da će 9 igrača da jebe iz iste ekipe istu utakmicu.

Upis na temu, čekam da Đorđević otera dvojicu već jednom. Mada svakako neću staviti tipa Dangubu, ili Štimaru/Milutinova.

Brate, kako je Đorđević počeo da se prenemaže oko izbacivanja dva igrača sve mi se nešto čini da je na pomolu neko neprijatno iznenađenje. Nadam se da nisam u pravu.

Inače, sutra sastavljam tim za ovo

Што јебе ово са прекорачили сте буџет кад хоћу да потврдим плејмејкере?

Pa rekao bih da si prekoračio budžet ali hej ko sam ja da pametujem

Daj neki printskrin, meni se nije dešavalo

оплакао сам на оно убацивање јаке блажића нисам запамтио ко га убацио

едит: ЦОа

А требало прво поставити име екипе. Како да се убацим у ову лигу нашу, први пут играм ове фантазије?

vidis da ne znas ni da postavis ekipu

на брзину склепано...

три жабара јеботе...

Мислим да ће јебати јако.

E a нисам зна' да ће моћ' да се мијењају играчи после прве фазе... Ако сад оно као продам па купим опет, да ли губим право за касније или како?

Smarko kazi mi ovako strucnjackim okom ko je na steroidima da ga mecem u tim?

Е, и чини ми се да Вам је Богдановић повријеђен нешто па га макните макар из прве рунде :)

Nema sta da ti se cini bole ga ledja. Tek u drugoj rundi moze da igra nesto

Nijesam siguran al ako se dobro sećam, a i logičnije je, da do početka prvenstva možeš da rgaš koliko hoćeš.