Prijava

Taj lik je žestok smrda, baroniše dosta pa mu tamo niko ništa ne veruje.

Ено одговорио сам вам лоло

браво стец ЈЕБИ КАРАЈ ПРДИ

STEC SURIIII OOOOOPAAAAAAAA

BAR NEKO DA OSURI PRVENSTVO!! KO JEBE VALJEVCE-JEBE SVE

а што не могу да уђем у свој тим да видим који сам и то

aj da idemo na mvp sajt da spemujemo ove nabedjene fantazijere i da ih polivamo u stecovo ime?

па чекај да објаве резултате и то. јесам престигао некога по могућству ваљевца да јебавам мало?

sumnjam, previse si ti mekana glavica da bi mogao da se uhvatis u kostac sa ozbiljnim igracima

Стецан туче фантазија свог.

јој ако сам те престиго има да пишам по теби џд

Е, иако сте почели да ми честитате још онда кад је било јасно да ћу бити први у нашој лиги, нисам хтео да поноваљам као папагај и захваљујем се педесет пута. Ево сад да вам кажем свима - хвала на свим тим честиткама! Хвала и на саветима, принтовима тимова, расправама, било је ту и вашег утицаја на моје одлуке. И Млати што је отворио тему и што ме није избацио из вукајлијашке лиге лоло

млатони те није избацио само да би могао да се курчи оним незналицама тамо како је његов "ортак" издоминирао

ОПАААААААААААААААААА!!!

узе човек десет сома у сокеру и сезонску за звезду, јебемти, а ја се задовољавам са 7-8 'иљада што сам добар на овом првенству. алал ти вера још једном.

нисам пратио, јел он ово први у Србији?

стец све на ђовака стави

Честитке Млати и Дуки на другом и трећем месту и хвала још једном на честиткама и подршци. Ако вас има занитересованих за Евролигу, да се опет прави вукајлијашка лига, одмах да вам кажем да ћу вам пружити прилику да ми се реванширате.