Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ubio Bogdan jebote, nisam ni kontao ytatistiku, ja vidim masa trojke, on skoro tripl dabl.
    Bolje da pusti Kuzmicy na start, a Milutinov izmena. Radulja izgubljen slucaj

  2. JEBI KARAJ PRDI

  3. ne pišem dok nije kraj brt

  4. radulja ispostovao plus

  5. kuzmić makar odbranu igra radulja nije siguran ni u kojoj hali se igra

  6. Milutinov se posrao po ovom Ragnaru u više navrata

  7. JEBI KARAJ PRDI

    to madjijo lolo

  8. Dižemo formu, Kalina ubo bacanje.

    Milutinov će da bude jako solidan igrač za koju godinu ako ovako nastavi. Eee a kad sam ja to pričao pre dve godine niko mi verovao nije. Skaut da budem.

  9. Milutinov se posrao po ovom Ragnaru u više navrata

    hahahahaha ajde ne budite neozbiljni ovo protiv islanda je kao ispred zgrade da je igrao

  10. класично товарење бураније.

  11. Брате, 93 поена убачена уз 21 изгубљену лопту... Шта би било даје упола мање, имали бисмо 130 поена као Амери прошле године.

  12. to madjijo lolo

    još 6 puta jebanje karanje prdenje i toeto samo lagano sad su bule na redu

  13. Kad sam video Štimaru sinoć kod Zire znao sam da dobijamo 30 razlike. Štimac mađija.

  14. A Milutonov je, bez šale, možda već sad bolji od ovakvog Raduljice. Sumnjam da će dobiti šansu svejedno, čekaće ga Đorđević da se vrati u formu.

  15. Šarenac je pobedio na početku utakmice kada je preporučivao dela islandske književnosti.
    ŠAKI AVANGARDA

  16. Teo vezao 12 promašenuh trojki(ovo samo na poslednje dve), ala će da zatrpa Turke sutra... nadam se lolo

    Fino ovo bilo, nismo ih podcenili kao Italijani npr, pa Beli Mag nije morao da igra mnogo, sutra je bitno da bude odmoran za Ilijasovu, treba jebat poturicu. I baš bih voleo da Turci i Nemci odigraju cirka 3 produžetka sada.

  17. Još Žabari i Kebab Masteri i pravo jebanje počinje!

  18. Играју Турци против своје колоније, лоло.

  19. Nije šala pseto, lik ima 2,18, najviši na turniru.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.