Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. хахахахахха

  2. lool

    2 sekunde prije kraja, Maciulis dao koš za pobjedu.
    Još su gubili 62:60 i za 30 sekundi prije kraja preokrenuli.

  3. Pa i nisu domaćini, u Letoniji se igra.

    Jebi Mlato kad sam glup :)

  4. Fora sa ovim rusima i francuzima je što ni jednima ni drugima pobeda ne znači ništa lol
    Francuzi svakako igraju sa jevrejima za prvo mesto ako izgube su drugi a rusi svakako su već ispali

  5. Pa kako su ispali kad sad ovaj reče da ako dobiju imaju šanse za prolaz

  6. lupa u poslednjem kolu igraju finci i poljaci neko jelte mora da pobedi i ovaj drugi ima 2 pobede rusi su pukli i od finaca i od poljaka tako da svejedno ispadaju

  7. A dobro, sad nije ni važno.
    Furnije, ako čitaš ovo, znaj da ne bi mogao ni na adi sa nama basket da igraš, pičko jedna mala francuska retardirana

  8. хаха душан се узрујал

  9. Mogo bi da se ponudim špancima da im budem u kalkulatorskom timu hnjohnjo

  10. јеботе па ови словенци су најогавнија нација или бар у топ5

  11. HAHA A ŠTA BLAŽA JE STANDARDNI DEO OVOG TRANSFERIČNOG STUDIJA LOLO

  12. де тај студио бре нисам ни једном још видео кад је одма после почело словенија-грчка

  13. ja prebacio na prvi totalni blam ugasio odma lol

  14. Centar Srbije Miroslav Radiljica rekao je da je dobra odbrana donela pobedu i da ekipa može da igra još bolje.

    "Ma šta sam se razigrao, imao čovek (Teodosić) 20 asistencija, stvarno nisam ništa specijalno uradio, samo sam bio na pravom mestu i davao koševe na njihove asistencije", kaže Raduljica

    Hahhaha koi car ovaj Radulja

  15. Ma šta više koji kurac da kalkulišemo, uvrće mi se mozak. Nisam tako siguran ni da Francuzi i Španci kalkulišu da bi izbjegli jedni druge, a sreli se s nama. Nego smo proteklih godina navatali strahove i nabili komplekse, pa zaboravili da se ponašamo šampionski. Nek oni kalkulišu, ko ih jebe...Pokazali smo do sad da možemo sa svima, ne osciliramo pretjerano i svakako ne igramo ko pičke. Ići do kraja snažno protiv bilo koga, pa kako bude. Realno smo u 4, ako se desi da ispadnemo prije, jebiga - basket je takav, sigurno nas niko neće oprati s dvaes razlike. Igrači imaju kvalitet, timski duh je tu, selektor do jaja, šta oćemo više... Tekmu po tekmu i biće kul.

  16. Nego smo proteklih godina navatali strahove i nabili komplekse, pa zaboravili da se ponašamo šampionski.

    Управо то. Шампионске екипе туку своје противнике њиховим оружјем. Ако крене жабаре да сере шут, лакат у ребра, удри блокаде као да лупаш шамаре па или ћеш или да им избијеш лопту, или зубе. Жабари су то, ако их не крене шут, кренуће са ударањем. Што каже Псето, наш скор има да буде 9-0 и Белинели и екипа немају ту шта.

  17. SAD SAM TEK UPALIO JEL BIO VLADE U STUDIJU?

  18. U glupom prevozu sam, je l to Belineli ne igra?

  19. Nije počeo, na klupi je valjda.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.