Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Hahaha to sam hteo da kaem, bacio se za loptu, dva zakuca i umro..
    Inace Markovicu, jebla te trojka u analni otvor..

  2. Igrajte bre odbranu koji vam je kurac, 50 poena ce od Finske za poluvreme primiti.

  3. Ne znam.sto se nervirate bice 17 razlike za nas

  4. Nedovic resava ovo vodecete

  5. ГАГИ БРАТ

    деш црнцем на Драгана

  6. очајно стварно, не знам који им је курац

    извесно је да ће ови тибори да попуше курчину у другом полувремену ал што морају оволико живце да ми кидају и да их пуштају да им убацују фрижидере и угаоне гарнитуре у обруч

  7. иду два хрвата улицом, један се чешка а други весели хе хе

    ма ово спрдњица, средином треће смо двоцифрени лагано

  8. кад каже Шарени: Опет имамо проблема са тим, да кажем, спејсингом... не знам како да вам то објасним, тај распоред играча није добар

  9. MILOSAV ZAKLJUČO

  10. Brate mora neka tekma da se odigra slabije pa nisu masine jebene. Sreca pa je protiv finaca slabija spanija ili francuska bi nas nabili 30 razlike. Tako da sve je to kul finci ce biti jebani lagano i cekamo cehe malene

  11. A od ovoga što su ubacili, većina su bili otvoreni šutevi. A kad si često otvoren krene i da te sere šut.

    Mada kontam jebaće im Sale majku na poluvremenu, Finci će se izmoriti od ovolikog trčanja i dobijamo ovo 10+ lagano.

  12. Mora ovo bolje, jebeni Sasu Salin. lol

  13. pseto88
    Okrecemo do poluvremena pozz

    pre 28 minuta

  14. па иста прича као Шпанија-Пољска

    ако не играмо максимално, држаће се док се не истроше, а то ће се десити јер имају велики мањак квалитета

  15. Nego vrhunac je bio kada se Radulja boca ya loptu i završava napad posle toga i nema snage izmenu da traži. lolo

  16. Jes bilo teško predvideti majka mu stara, ja mislio tuće nas 18 :(

  17. Sto ti nisi predvideo kad je bilo lako jeri bre

  18. Sve me stra' neki bio

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.