Prijava

Videh odma ali strašno me gnjave gej pojave pa odabrah da previdim.
:D
Nema smisla čak ni da komentarišem.
Ahahahahahahaha

Pozdravi muza malena :# (za njega)

Najpre opsesija, zatim agresija i na kraju depresija :)
+

Ех... + и *

I samo da se zna ne tučem žene

Пу, пу, далеко било!

fendere kad si poslednji put bio onako ludacki zaljubljenj, a da nije bilo uzvraceno

i da li mislis da je lepse kad nije uzvraceno ili kad ti uzvrati pa te smori posle dva meseca

Беше то давно... Удала се она... И дете је родила... (У позадини се чује песма Ангела Димова: ОВО ЈЕ ПРИИИЧА О НАМАААА...)

А свакако је боље да те смори него да будеш сморен због неузвраћене љубави.

Pa sad ... Često se zajebeš da je uzvraćena. Onda to pukne i ti pukneš k'o petarda. Bolje da neke ljude nikad nisam upoznala, kamoli im poklonila osećanja.

Ne serite nego govna u vece šolju idu ne ođe

Poemo moga sna.
Večernja tišino.
Bleda zvezdo klonulog čela.
Sazvežđaru doba u kom bdim.
Lutalico.
Ubico kiše.
Zagovorniče vatre.
Prodavcu šarene laže.
Utvaro.
Neodoljivi čičku moje duše.

Jebena je ta postporodjajna depresija... :'(

Buhahaha jadni vi nesposobni da osetite išta sem sopstvenih govana. posebno u ustima

Ni to...ni govna vise nemaju ukusa :'(

hahah kako lep ovaj zadnji post novopečene majke

Ahahaha e Pajo, Pajo budalo pijana :p

Vrlo je bitno da uvek, svuda i u svakom momentu paradiras time sto si postala majka. Posebna si, niko vise nije blagosloven time da je roditelj pa o tome treba da pricas sto vise a ako se neko ko nije roditelj drzne da to omalovazi obavezno padni u fras pa ga vredjaj.

Pustite majku da se diči i ponosi i hvali jer boli je kurac, a i pička. Ima dete, uspela je u životu, takoreći prešla je igricu (Y)
Prvo me očarale pa me razočarale te tvoje zelene oči neverne, ko pijuče večeras iako je mator konj??