Prijava

Brutalno teško napraviti fin tim. Za jednog "kapitalca" treba da uzmem još 2 Rebića. Idukurac.

Ima da prepišem sve od ovog Đomle i teraj ga ukurac.

Чедо Осман повријеђен.

Правите тимове, људи. Ја сад направио, уш'о у лигу, а тамо само 8 такмичара.

KAKO SPOJITE TEODOSIĆA, ĐENTILEA I VESELOG, ILI (ONO ŠTO SAM JA PLANIRAO) VESELOG SATORA I DEKOLOA!

VESELI ĐENTILE I DEKOLO SU MI BILI OD PRVOG KOLA NA EP, MILJENICI MOJI, AL JBG, SAMO VESELOG SAM MOGAO STAVITI... :(

Ajde bre pravite te timove u pm.

KAKO SPOJITE TEODOSIĆA, ĐENTILEA I VESELOG

Tako što prvo njih kupiš a posle gledaš šta ćeš i kako ćeš.

Nekako sam se više namučio da sastavim ABA tim i svejedno stojim loše. Ovde sam i Rejesa debelog uspio kupiti, a ni Monia i Pavlović nisu za bacanje. Viđećemo. Uglavnom, fantazi mi je otkriće jeseni.

Ја имам направљен тим али ми је рикно лаптоп па не могу да уђем да се додам у лигу преко телефона. Не видим лигу уопште. Касније ћу пробати од рођака да улетим.

Znam ja to Dž nisam idiot, ali ne mogu da držim 5 Rebrona da ga jebeš. Kakav sam user i na Abi od tih jeftinig igrača izaberem obično bar 2 u minusu. Poslednje kolo Abe je prvo gde nisam imao igrača u minusu, loool. Mada sam imao jednog sa 1,1... :D

Mitke, imaš uputstvo za nalaženje lige u prvom postu.

Хвала. Одакле брате да знам да се под овим ВГХС скрива наша лига...

Do kad imam vremena da se registrujem i napravim tim?

Jos oko 5 sati. Malo vise.

Мој тим. Ујеба ме Осман, њега сам планирао умјесто Мачиулиса, као и Хантера умјесто Мела.
http://www.dodaj.rs/f/C/m6/1ve92fcX/screenshot2015-10-15-12-.jpg

Jebace vas dacija LOGAN!

Ово је претешко.

Može da se napravi 15 timova po profilu? Što je mnogo mnogo je.

Sta ti tesko Stevane