Prijava

ako imaš ventilator za svaki slučaj stavi tu, i nemoj pušiti direktno ispod detektora, iz iskustva sa radom s ovim detektorima mogu reći da nije toliko osetljiv detektor na cigare, nekad neće da se oglasi i kada prineseš skroz cigaru, ali opet zavisi od vrste detektora, mada ne verujem da su nešto mnogo bolji od ovih koje sam ja otvarao.

i nemoj za ime boga miloga pušiti drinu, pokvarićeš detektor

i ako si u prostoriji koja nema ravan plafon, preporučio bih ti da pušiš ispod dela koji je viši zbog stratifikacije (prostiranja) dima ako već ne možeš kroz prozor

Da, nema prozor ali zato ima neravan plafon

pa otkud znam u kakvoj šupi radi

brt jesi ti siguran da je taj detektor dima postavljen da ti ne bi pušio? možda su ljudi stavili u slučaju požara?

Zašto bi mu pušio u sobi? I dovraga, kad nekome pušiš, ne boj se, nema dima.

Ps. Ako se baš bojiš, navuci mu kondom na polni organ, tako se sigurno neće dimiti. Osim ako dim ne istopi kondom, a onda jbg.

brawo,presjajan shtos

Pozivam malo veće lobanje ovog sajta da podele sa nama svoja muljanja, prevare i doakavanja državi, kompanijama, internetu i ostalima.

Evo od mene jedna legalna priča, država daje 150.000 hiljada dinara subvencije za pokretanje biznisa. Treba da:
-budete na birou min. mesec dana
-završite kurs za preduzetnike
-dostavite biznis plan koji će država da odobri.
Vaša firma treba da radi godinu dana i pare ne morate vratiti.
Nakon tih godinu dana dobijate 150.000 dinara za svakog zaposlenog radnika.

Ja već neko vreme lupam glavu šta bih mogao da pokrenem i da li bih mogao biti na birou jer studiram.

vlade divac daje 10 000 izbeglicama, iz hrvatske. ali prethodno moraju se imati čisti papiri oko placa bez tog uvjeta ne daje nista mora plac. ja sam reko mojem drugu da mi posudi plac na taj dan kad je on dolazio posto imamo slicno ime i isto prezime ja sam samo par slova promenio na papiru i tako sam sredio vladu :D

Jbt, godinu dana rmbačenja, kurseva, drkanja za 1200 evra? E alal kurac, nije ni čudo što propadamo.

Toliko zaradim da dignem sloj 3-5 cm za prepodne.

Ne mogu ljudi zarađivati sve dok ne počnu slušati pravu muziku.
https://www.youtube.com/watch?v=ghtJChutVJU
Ovo su slušali svi krimosi od 1991. naovamo, ova im je bila omiljena, prosto se pare lijepe na nju.