Prijava

Ajmo da kupimo sajt od kaizena dok skroz nije crko. Možda bi nam ga prodao za 1000-2000 evra, skupi se dosta nas i kupimo ga. Ja bi mogo možda dati 40 evra, a ako mi krene biznis sa prišivačima 200-300€. Ako kaizen ne da celog kupimo 60% sajta i da mi imamo kontrolu. Celt nubara moze da programira za dzabe.
A dobit koju cemo stvoriti za nekih 2,3 godine delimo prema onome koliko % smo dali.

ja sam iz obrenovca, ja nijeeeemam

мени вода сјебала сав ламинат, намјештај од иверице и вунени тепих наслијеђен од баке, немам ни марке. Нисам из Обреновца него ми пукла цијев

Ovo 1000-2000 evra sam lupio, nemam pojma koliko vredi sajt. Moguće da je i manje.

ja sam govno pa zato ni nemam

Aj plašimo babe, brate!

Skinimo Picoustog s kurca svih nas

Cekam da jos malo padne vrednost pa cu sam da ga kupim.

sajt vredi 40 prišivača

Aj kupimo sajt
Thumb screenshot 120
stratimir

Ajmo da kupimo sajt od kaizena dok skroz nije crko. Možda bi nam ga prodao za 1000-2000 evra, skupi se dosta nas i kupimo ga. Ja bi mogo možda dati 40 evra, a ako mi krene biznis sa prišivačima 200-300€. Ako kaizen ne da celog kupimo 60% sajta i da mi imamo kontrolu. Celt nubara moze da programira za dzabe.
A dobit koju cemo stvoriti za nekih 2,3 godine delimo prema onome koliko % smo dali.

pre 39 minuta

Thumb qjhitoe
Владимир Путин

ja sam iz obrenovca, ja nijeeeemam

pre 38 minuta

Thumb disappearance cooper
Аутобус

мени вода сјебала сав ламинат, намјештај од иверице и вунени тепих наслијеђен од баке, немам ни марке. Нисам из Обреновца него ми пукла цијев

pre 34 minuta

Thumb screenshot 120
stratimir

Ovo 1000-2000 evra sam lupio, nemam pojma koliko vredi sajt. Moguće da je i manje.

pre 33 minuta

Thumb ijuijuiju
izijem flips

ja sam govno pa zato ni nemam

pre 30 minuta

Thumb image
Milos-88

Aj plašimo babe, brate!

pre 29 minuta

Thumb medium minja 001
Samopotapam

Aj rušimo vlast.

pre 26 minuta

Thumb medium minja 001
Samopotapam

Skinimo Picoustog s kurca svih nas

pre 26 minuta

Thumb screenshot 120
stratimir

Cekam da jos malo padne vrednost pa cu sam da ga kupim.

I famozna Vuka se urusila u samu sebe i ostavila crnu rupu na mestu gde je bilo puno energije i civota i svega lepog, sve sto raste i treba da umre....

Umrla je zbog vas govana jebenih što umesto život pišete ćivot i pljeskavicu zovete pljeka. Marš u kurac

vukajlija nikada nije smela da postane poznata, tako niko ne bi kenjao ovako

Јебена пљека
Пљека - урбана пљескавица.
-Даћете ми једну малу пљеку, у прилог цезар салата
- Бјежи ми сочију док те нисам самљео и помијешао с оним џекијем тамо

Svaka zvezda i nebula gasi se. Većina zvezda koje mi vidimo sa Zemlje su odavno mrtve, samo ta informacija još nije doputovala do nas. Tako i sajt Vukajlija je mrtav, iako mi i dalje možemo da se ulogujemo i živimo iluziju da je živ.

bohore, isto smo godiste na vukajili, videli smo i bolje dane, zar ne??

zelim ti sve najbolje i popusis mi kurac, e!

021.rs je poseceniji od vukajlije tako da mozemo da ga uzmemo za male pare.

Four je l i Kokakolu zoveš koca usta ti ga nabijem?