Prijava

Kod mene latinski, istorija i geografija.

Kad se šjetim razredne iz engleskog zaigra mi srce u grudima. A zaigra zato što mora da upumpa pet litara krvi u falus jer mi je razredna bila milf prepička i to kvalitetna gradska riba. Ne znam kakva je sad ali u to vreme, 3 santimetra kože njene sise koja se nazirala kroz prostor izmedju dva dugmeta na košulji mi je pružalo dovoljno drk materijala za dve nedelje. Tehnička škola jbg.

Bogovski tier: engleski
Naaajs tier: francuski, sociologija
Nije loše tier: srpski

...

Gabor tier: fizika, hemija
Ženo ubij se tier: OTO

Ženo ubij se tier: OTO

Никад не веруј жени која уме да рукује тестером. Лолололо

Obicno prof stranih jezika jer su bile najmladje. Fizika, hemija i td prosjek godina 57, prosjek izgleda Mira Markovic.

Stratimire, toliko vode ce proteci Dunavom dok ga ne umocis prvi put i posle nekoliko godina (ili cak deceniju) steknes pravu predstavu o tome sta je dobra picka. Do tada mars u pizdu materinu na ciciban sa ovim klinackim glupostima.

Mrš majku ti jebem raspalu.

rek'o bih engleski.
mislio sam dugo da ne postoji muska osoba koja predaje engleski.tokom citavog sklovanja,sve po redu,imao sam jedno 10ak profesorica engleskog.
neko mi rece jednom da mu je lik predavao engleski.ja se pogubio.isprva nisam verovao.mislio da me zajebava.

Geografičarke su mama.

Директорима школа је свеједно који је предмет. Само нека је професорка млада и оћна... овај орна за рад.

Profesorka veronauke iz moje osnovne, kolko znam žena je u tom periodu dok je meni predavala imala između 24-5 i 32-3 godine (možda koja godina gore/dole (predavala mi je od prvog do osmog)). Znači sad ima oko 40ak cenim.

Lepa,

zgodna,

plava...

Đe ćeš više?

грађанско и сличне глупости

milena, jedina ljubavi... srpski