Prijava

Hvala Čegi, znači mi puno ( ovo sad pišem ja, Sok)

Opušteno, siguran sam da si ti super dečko. Veoma si duhovit i da se ja pitam pola defki bi ti odabrao (ovo pišem ja, Čegi, da ne bude zabune)
poyy by Čegrtaljka

хехехе, сок од зове орла, орао пао, орао пао.

Lep skeč, uredništvo male Skandi lajkovalo bi ovaj post

:( Skandinavske zemnje?

Aha, meni budali se učinilo da si to reko za mene, onda pogledam i vidim da je moj humor savršen i da nema šanse da je to bilo meni upućeno. Moja greška

Lololo Trućina i Sokodzovina kraljevii :P

Нови лик у крају: Сочегртаљка.

Tako će se zvati moje i njegovo dete. Samo da vidimo koće rađa koće brani i doi. Oćeš kum da budeš? Il date uzmem za starog swata ako nemam brata, a nemam

SWAT spešl vepn end taktik, znači ulaziš u specijalce tim potezom razmisli dobro, obuka je rigorozna, spava se tri dana u šupljem deblu na Vrškoj čuci

Toe dewer zaebo sam se, nema veze pošto te znam možeš da biraš štaćeš biti. Ali poklon u parama da dadneš

Čegodzove drugo da se zove lololo

Ел баш мора у парама, не може нешто у натури? Дуњевача бесна, није гостинска него пеко за себе? И неке говеђе полутке, док још могу да прођу, па да не бацам...
А?
Требаће паре за кићење, за попа, за "куме изгоре ти јетра", за музику...

Natura?! Dobro ako nećeš...

zasxto meni niko nije predložio definiciju reakciju poster EEEEEEEj bre, pa sxta radite??????

Cxegiodnane lolo

(Сокод) зове, па се пишмани... Нема проблема, нек ти Марија Шерифовић буде ручни девер, а онај официр транџа старојко. Кад си зино за паре.
Само, биће ти жао. Кад би знао који ми је арсенал сватовских подјебица и како умем да изврдавам да се плати оно што треба да се плати... Еј бре, за мене се отимају да будем неки qр... неки фактор на свадбама, славама, саранама, крштењима, радим и пунолетства, сунете, испраћаје (док је било) и остало, а уштеђено делимо на пола, поштено.
Размисли(те).

Evo i javno da se zahvalim Čegilendu :)

Čegiuskas - Litvanac
Čeginjo/Čegao - Brazilac

Ajmo vi!

i čegi predloži me, spasi me samoće, nesnonosti i straxa

Čegikatepetl- vulkan za baklavu lolo