Prijava

Pošto je dosta ljudi predložilo deljenje foruma planiram da to realizujem do kraja sledeće nedelje.

Voleo bih da čujem vaše predloge za nazive tih foruma.

Evo ti najbolji nacin sortiranja koji imam da dam:

Помоћ и питања - фак, туторијали (ако је ово потребно овде уопште :Д), питања која се односе на све нејасноће, а нису везане за жалбеОпшти део - теме везане за вукајлију и само за вукајлију

Багови и жалбе - мислим да не морам да објашњавамПредлози - како продобрити вукајлију и свака тема један предлог како би било прегледно

Културна секција - део за расправе о свим уметностимаЛАбораторија - штреберски део

Забава - (ако може и одве мало подфорума било би лепо) део за игре на вукајлији; видео игре; фан арт; и сличноСпам форум - све остало што није везано за претходно

То је све за сада. Можда ми нешто падне на памет јоште.

Едит:

Дружење - спејсбук/мајфејс; виђања; славе; испраћаји...Обавештења - све везано за новости на вуки

Едит 2:

Због прегледности теме метио на вр'.

Едот 3:

Ово сам само набацао тако да ово није редослед којим би требало да буде приказано. ;)

Forum za umetnost:
stripoteka,istorija umetnosti,razne muzicke teme,filmske ali sve to u domenu umetnosti
Forum za knjizevnost:
Pesnicko cose,i razne teme vezane za knjizevnost i knjizevno stvaralastvo nasih clanova,lirika,epika,proza
Forum za igrice:
Sve igrice koje se igraju na ovom sajtu
Forum za zezanje:
Smesni video klipovi,zezalice i tako to
Forum za istoriju,religiju,filozofiju,psihologiju
Forum za pomoc clanovima:
Medijator i ostale bitne teme koje resavaju sukobe izmedju clanova i gde se clanovi upucuju na pravila
Forum za parodije:
Mnoge teme su otvorene kao parodije na postojece teme i mislim da tu treba da budu te teme
Forum za PVT:ne treba objasnjenje

Vidis ovde imas dosta foruma i mislim da ne bi trebalo to da radis.Prebacivanje i grupisanje tema nije lak zadatak obzirom na to koliko ima tema.
Nemoj to raditi,molim te.
Mozes recimo da prebacis odredjene teme u zuto polje da se ne bi potiskivale ka dole i to recimo one teme koje koriste sajtu Medijator,Rekorderi i fenomeni Vukajlije i Pesnicko cose.Mislim da su te tri teme najproduktivnije.
Jeste da su prve dve moje,ali ne predlazem zbog toga sto su moje nego zbog toga sto je Medijator potreban i moze uroditi plodom ako se postavi u zuto polje,a rekorderi i fenomeni Vukajlije predstavljaju nase clanove i ovaj sajt u najboljem svetlu.
Pesnicko cose NeseDebelog je najproduktivnija literalna tema i isto predstavlja ovaj sajt u najboljem svetlu.Mozda ima talenata samo sto ti talenti ne mogu pronaci to Pesnicko cose jer je potisnuto od ostalih tema.

Evo i En_Dotter ti lepo kaze da imas dosta foruma i opet bi ti islo tesko.

ja sam za to da ima manje podela.

recimo
jedan deo za rad sajta
jedan deo za sve vrste ćaskanja, nebitno koja tema
jedan deo gde idu pvt-ovi
i jedan deo gde idu sve mod teme.

eventualno jedan deo za obaveštenja.

(ili možda da se razdvoje teme vezane za vuku od ostalih vezanih za druženje kulturu i igru...)

Ово за пвт сам заборавио! То обавезно мора да се одвоји.

"Evo i En_Dotter ti lepo kaze da imas dosta foruma i opet bi ti islo tesko."

???

Овако ће бити мноооогооо лакше. Ако нема сортирања то је хаос, ако је хаос онда је туга јесења наћи оно што желиш. Доста тема "нестане" тек тако...

Surovi svejedno kad bi kaizen pravio vise foruma on bi imao puno posla dok sve te teme sortira i opet bi dolazilo do potiskivanja tema.
Ne samo to nego bi za svaki forum posebno morao da pravi opciju dodaj temu,pocetak i kurce palce,pravimo mu dodatni posao.
Najbolje resenje je zuto polje u koje se stavljaju odredjene razvijene teme koje sluze necemu i tako se te teme nece potiskivati.
Mislim da bi i temu psihoterapeut Vukajlije trebalo staviti u zuto polje.

Ja bih samo ubacila opciju pretrazivanja tema.Samo ukucas zeljenu temu i stisnes enter i pronadjes temu ocas posla.:D

baš me briga što bi imao posla :D i treba da ima posla :))

koja je svrha stavljanja moje psihoterapeutske teme u žuto polje?

sviđa mi se pretraživanje tema

Pa i meni se najvise svidja pretrazivanje tema.To je mnogo manji posao,a i bolji ce biti rezultati.
Mada trebalo bi sve te teme sto sam pomenula da idu u zuto polje jer ako se potisnu posle ih clanovi nece naci i nastace haos zbog novih koji nece znati ni da te teme postoje.:D

ovo sam ja više puta predložio fala qr.. da vam je doprelo do mozga

Bilo bi lepo da ima jedna,a ne 10 stranice u forumu.

Pa moze i tako sve na istoj strani ali recimo ubaci opcija pretrazivanja tema.Ukucas koju temu trazis tu i dobijes.:D

Na već predložene ja bih dodala žensko ćoše za sve vukajlijašice i naše ženske problematike i možda ordinacije gde bi svako od moderatora imao svoju posebnu temu. Možda i neki kulturni vodič...

Da necete mozda i da 'zensko cose' bude vidljivo samo zenskama? :)

... haha izvodljivo je inače :)

ali neće da bude! tako!? (TAKO JEEE!!!) :)

onda moram da napravim ignore opciju da mi ne iskaču teme sa tog foruma u spisku novih :)

Možemo da ostavimo jednu temu sa pristupom muškarcima pa da pitaju šta im nije jasno.
Može a vama to može da koristi od koga ćete naučiti puno toga o ženama osim od žena.

I šta bi sa sortiranjem foruma?