Prijava

да келте јебо би га

lepo.

nego, jbt dal stvarno mislite da je ana ivanovic ono kako izgleda u javnosti? mislim mozda je vlaska kurva koju zadovoljava samo ako ima 3 kurca na raspolaganju u svako doba a mozda je i nevino cedo koje se jos nije jebalo... poenta je da ne mozes da znas, ali je verovatno istina negde izmedju tj da voli da se jebe ko i svako drugi i da to i radi jer ima ko oce da je jebe, za razliku od vas.

tj, jebala se sa vise njih nego sto ste vi, pa je verovatno upao i neki srbin u nju.

srbin ju je probio. na zlatiboru
zove se stefan.

po meni, i zašao je i nije, samo zavisi kako to ispoljavamo

Srbi su džentlmeni, oni ne priačaju o tome, zato ni nema tog podatka.

Паунић је умочио па је одмах раструбио преко Фејса и Твитера. Зато му је одмах дала корпу и прешла са домаће кобасице на Coburger Bratwurst (баварска кобасица).

Onda postoji drugo pitanje jel samo sporcki tipovi ulaze u nju

Ovo je tačno tema kakvu bi luda glava Davidova otvorila. Ne znam da li je osetila srpski kurac, ali tripujem kad je vidim onaku svu njanjavu da je Ana ozbiljna kurcolomka.

ne mogu glavu o ovome da lomim

ko mahaluše ste neke :D

Dal je Nolo jebo išta što nije Jelena?

Tačno kursadžije jebotebog xhahahaha

samo da vam javim da kod mene u drustvu vlada misljenje da je nolo razdevicio blentavu anu jer su oboje bili ubogi kao klinci, pa se vodili taktikom dajstadas

Urbana je legenda da je Dzankee zafajfarijo Anici radashina.
Na letovanju...
U Hurghadi...
Toga leta...

...kad je bio najpopularniji mladi autor na sajtu.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/7a/e2/d7/7ae2d7309a157e41a74c1d8c4fc4cea5.jpg

Nolo je klasicxni picxhkopacxenik. Udara lopticu reketom otkad zna za sebe. A Jelena je ordinirala dosta po WC-ima TK Partizan pre nego je bacila oko na Kosovara. Čru stori, ic nou šejm;)

Urbana je legenda da je Dzankee zafajfarijo Anici radashina.

хахаххахах

Cara™
Urbana je legenda da je Dzankee zafajfarijo Anici radashina.

Ахахаха!
Деси Царо триста године!

О у пичку материну! Шта сад морам и овоме да размишљам? А толико ме посла чека јебем ти све да ти јебем.

О овоме треба питати Бата Салета, можда је каква информација процурила преко кума његовог