
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
https://www.youtube.com/watch?v=rLj6pHj0t1w
Zavetnici došli do 5,7%
SNS na 32%, dveri na 10%
Čuo sam da je Vučkov koncert u areni počeo pesmom "U svetu postoji jedno carstvo..."
ahhahah boh
Durex prsten vibrira jbg
PÓLA POSLA GOTOVO ŠTA KURAC ĆERO ŠTO SE MENE TIČE TI SI JEBANA.
Presmesan mi je ovaj Bosko Obradovic koji hoce da reformise zemlju sa DSS-om koji je od 2000-te imao ubedljivo najvise pljackaskih privatizacija.
ZIV JE
bolje da nisam ukljucio da gledam uzivo hah jes pomalo transfer
https://www.facebook.com/srpskedveri/videos/vb.218558234887480/1000603070016322/?type=2&theater
Ultradesnicar jebeni koji je krao patike u Knezu, eto to je Bosko Obradovic
tek sad gledam iz arene ovaj miting, koliko je vucic zeljan ljubavi i egomanijak hahha kako mu se kurac digao kad su aplaudirali
кад се зађе мало у видео постаје опасно... кемтрејлси трују нас
Dveri delile čuvarkuće u NS ahahahahahahahahah
nisu imali kinte za zejtin,brasno i pastetu.
Ovo zvuci kao Vucic
https://www.facebook.com/ratemyweld/videos/vb.207334236142811/456350271241205/?type=2&theater¬if_t=comment_mention¬if_id=1461305802878750
https://www.youtube.com/watch?v=21ZQtbwFVYE
Reci da je najjača!
Jel ovo ako bi svi napaljeni petnaestogodisnjaci koji drkaju na Milicu i loze se na spbstvo u Srbiji i Republici Srpskoj dobili pravo glasa?
U kojim kladzama ima da se kladi na izbore?
Verovanto je zapeta greškom postavljena malo više udesno.
https://i.ytimg.com/vi/83go3WFkb7A/maxresdefault.jpg
Sladak ukus pobede na izborima.
Molim da se zakljuca tema i ispostuje predizborna tisina