Prijava

и они из прешева имају држављанство србије поуу

Iako mi se prikenjalo čim sam video da je temu otvorio Rasni, moram da se složim sa onim što je Granjka napisao. Prilično temeljno i lepo objašnjeno.

Mlada Partizanka
Madjari ne mrze srbe.

nije bas i da nas obozavaju.si nekad bila u nekom mestu di su madjari vecina?
onaj osecaj kada znaju srpski,a nece da ga zbore.
i otkud ti nas sa kim vole madjarice da se jebu?

Исто тако ће се клети у српство, а јавно се хвалити како јебе Хрватице кад год стигне.

Da, jer inače hrvatske pizde luče tečnost koja umanjuje efekat kandila.

srbi su stoka,al smo jebali eks srbe u vaterpolo

a nije baš SVI........evo, ja vas ne mrzim.....nimalo.... :P

Исто тако ће се клети у српство, а јавно се хвалити како јебе Хрватице кад год стигне.

ovde ne vidim ništa paradoksalno

komad6996♥ - volimo i mi Vas

nije bas i da nas obozavaju.si nekad bila u nekom mestu di su madjari vecina?
onaj osecaj kada znaju srpski,a nece da ga zbore.

A sto da ga zbore, kad se ti pravis da ne znas madjarski?

i otkud ti nas sa kim vole madjarice da se jebu?

Od 10 drugarica sa kojim sam odrasla 3 su madjarice, i one i njihove sestre sve udate za srbe.

drctr, ни ја. Само, лепо је за прочитат`.

pre cu ja madjarski u srbiji,nego oni srpski u srbiji.a i glupa ti fora.ja kao znam madjarski,ovo-ono.
zamisli,u srbiji udate za srbe.neverovatno.

Ne tripujte se, samo nas Hrvati mrze kvalitetno, ove ostale zabole kurac. Poljake bih izdvojio kao velike mrzitelje Srba, a Slovake kao prijatelje, iako i jedni i drugi svoj sud donose zbog naših odnosa sa Rusijom.

Balije nas mrze veoma. Svi muslimani nas mrze.

Još nije bio teroristički napad u Srbiji pa možemo zaključiti da nas ne mrze "veoma".

Ok chule.

Toliko vas vole da umalo nisu ubili Vučića u Srebrenici.

ne bih reko da nas mrze ako su teli da ubiju vucica.

Расние, љубав је слепа и лепа је само када од себе наговештај да. Да нас стварно воле, убили би га тотално, а не за мало. Али не воле нас, мррррзеееееее нас и зато су га само огребали камичком, па сада стално слинави како су покушали да га убију. Они су знали да ће нам се попети на курац са тим "атентатом", зато су то и у радили. Балије када реше некога да убију, они му онако по исламским прописима живом одвоје главу од тела, док овај још дише и трепће. Значи - могли су, али нису хтели!

Јес` да је рекао јавно да "ћемо за једног Србина убити 100 муслимана", али то је било пре, то није исти Вучић као овај сада, па му се прашћа.

Дисклејмер: Изнети ставови су уметничко виђење тренутне ситуације у земљи. Не позивам никога на вршење насиља над другим лицем, његовом имовином и женском родбином, посебно не на вршење насиља у смислу Закона о заштити података о личности, члан 69: "И рече Господар Вучић: Ако ли ко мојем брату личну карту отуђи и на његово име прибави противправну корист, да се казни каштигом до 30 дана рада у Београду на води."

http://vukajlija.com/forum/teme/69341-sto-nas-svi-mrze?strana=3#post_3415323

хехе, а ја због овога од србије ни хвала да добијем :П
;)

Ne znam što se tripujete da su Bosanci bili Srbi kad je ubedljivo najznačajniji lik iz bosanske istorije Hrvoje Vukčić iz roda Hrvatinića i kad su svi bosanski vladari bili katolici (a od Tvrtka I žešći katolici, Tvrtko je dozvolio velikašima da svoje podanike batinaju dok ne prime katoličanstvo)

Care, i svi ti vladari su krunisani u Mileševi ili drugim srpskim manastirima.