Brzo, ali nesigurno

  1. mislim, možda te dve stvari nisu poveane, ali nebitno, u svakom slučaju obrati pažnju na ovo lolo da te ne iznenadi radnik sokera kad ti kaže đe su svi kodovi za prošlih mesec dana ili e ovaj tiket ti istekao

  2. Reko somi23 ili neko od ovih koji igraju tamo da to samo pise lolo a u praksi je isto kao i u ostalim online kladioncama.

  3. e to ne znam. U soker sam ulazio samo par puta odvratna kladionica podseća me na doba od pre 10 15 godina kad je bilo mnogo više takvih kladionica sa rumunskom atmosferom i imidžom

  4. jesu tiketi kao prije računi za struju, ono sa strane sa rupicama što možeš da odvojiš od tiketa
    nedostaju mi takvi tiketi

  5. u kraju u sokeru lik prodaje duvan to stvarno ne mogu da zamislim u meridijanu ili mocartu, mogu da zamislim da uleti tu i tamo lik da izvalja par dilova za duvan, mada i to u mnogim mer/moc možda ne bi bilo moguće, ali jbt lik ima bazu operacija tamo, radnju

  6. okače nba ponudu na tablu ono sve izmenjano sto puta, ja reko jednom radniku, daj majku mu što s vremena na vreme ne odštampaš novo stanje pa okačiš, komp naravno nemaju u lokalu niti će imati do 2023, onaj lik u fazonu a daj jebote šta me smaraš idi igraj lacio ćezena ko sav normalan svet

  7. Jednom sam samo bio u socceru. Ima ukupno 3 u Novom Sadu. Al online mi se svidjaju, mozzart jede govna previse.

  8. ne znam za mocart, ja se kladim na planet vinu. Dobra je ponuda imaju zimski sportovi i snuker što ja igram, nije da se kurčim sad ovime, jbg to igram između ostalog, a ove seljačine sa mocarta nemaju snuker. Ajde zimski sportovi, to jeste pikanterija, ali snuker da nemaš mi je rang sokera. Uđeš u soker pitaš jel imaju snuker radnik te pita jel to onaj bilijar. I dobre su kvote na planetu

  9. takođe se i veliki džanki kladi na planet vinu

  10. Jbt sad gledam, jel moguce da soccer u online ponudi nema Hendikep pobedu u fudbalu i duplu sansu?

  11. stisni ovo zeleno s sa plusićem, odmah do kvota

  12. imaju vrlo moćnu ponudu sportova
    Fudbal
    Košarka
    Hokej
    Tenis

  13. Gvozzden
    okače nba ponudu na tablu ono sve izmenjano sto puta, ja reko jednom radniku, daj majku mu što s vremena na vreme ne odštampaš novo stanje pa okačiš, komp naravno nemaju u lokalu niti će imati do 2023, onaj lik u fazonu a daj jebote šta me smaraš idi igraj lacio ćezena ko sav normalan svet

    ahah to je to

  14. hahhah kakav je ono kurac na prosloj strani ne daju da opet zavrtis dobitak nego moras da podignes sta ?

  15. Gvozzden
    stisni ovo zeleno s sa plusićem, odmah do kvota

    lol pa znam to, al nema hedikepa, duple sanse itd.

  16. Rece predrazinjo da ce praviti novi sajt, pokazao je da ce biti naprcan, ali ne znam kada ce ga pustiti u pogon.

  17. lol pa znam to, al nema hedikepa, duple sanse itd.

    Prvo želim da istaknem ovo lol. Šta mi tu kao lol, puši kurac.
    Kao drugo, ja vidim duplu šansu, u sekciji konačni ishod.

  18. lol nema hendikepa ok.

  19. Nisam video duplu, moja greska.

  20. Papo email ti treba za akaunt i ništa više.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.